تابلو فرش

خرید تابلو فرش

 

تابلو فرش، بهترین هدیه، به عزیزان تان و کسانی که دوست شان دارید. تابلو فرش به دلیل دوام بالا و ماندگاری در هر شرایطی بهترین هدیه و یادگاری به افراد است. شما می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی به شماره 09135682254 سفارش خود را ثبت کنید. در سایزهای 50*70 سانتی متر و 70*100 سانتی‌متر تابلو فرش تولید می شود. همچنین در صورتی که بخواهید براتون قاب می‌کنیم. جهت سفارش با ما تماس 09135682254 بگیرید. یکی از خاص ترین هدیه های دنیا را به عزیزان تان هدیه بدهید. تمامی تابلو فرش ها دارای ضمانت هستند و در صورت بروز هرگونه مشکل تعویض می شوند.

 

خرید تابلو فرش منظره

یکی از وسایل دکوراسیون پرفروش در جهان است. انسان‌ها به صورت کاملا غریزی عاشق هنر هستند. شما نمی‌توانید انسانی پیدا کنید که با دیدن یک اثر هنری احساس خوبی پیدا نکند. از دیرباز تاکنون با نصب تابلوهای زیبا در خانه‌ها، زیبایی و هنر را به دیوارها می‌بخشند. یکی از تابلوهایی که بر روی دیوار خانه‌ها همیشه حضور دارد منظره و طبیعت است. ما هنر و زیبایی را در هم آمیختیم. و با تولید تابلو فرش منظره زیبایی دو چندان همراه با دوام به خانه‌های شما آوردیم. خرید فرش کاشان.

 

خرید تابلو فرش آیه

مردم از قدیم الایام تاکنون تابلوهای مذهبی و دینی خود را بر دیوارها قرار می‌دادند. تابلوهای مذهبی به دلیل حس و حال خوبی که به انسان‌ها می‌دهند. پرفروش هستند. مهم نیست شما چه دین یا مذهبی داشته باشید. همه انسان‌ها با دیدن نوشته‌ها و نمادهای مذهبی و دینی‌شان آرامش را احساس می‌کنند. ما در ایران تابلوهایی با نماد الله و نوشته‌های مذهبی داریم. ما در مجموعه فرش شاهکار خاطره با تولید. نوشته‌ها و نمادهای با ارزش را با تارپود فرش در هم آمیختیم تابلو فرش آیه.

تابلو فرش آیه با قاب شاپرک

تابلو فرش منظره با قاب شاپرک

قاب شاپرک

اگر می‌خواهید قابی زیبا و در عین حال ساده داشته باشید قطعا قاب شاپرک بهترین انتخاب است. این قاب به دلیل گل‌های زیبایی که دارد توجه همه را به خود جلب می‌نماید. بهترین قاب از نظر دوام، قاب شاپرک است چون گل‌ها فاصله زیادی از قاب ندارند. به همین دلیل این قاب دچار شکستگی نمی‌شود. همچنین در جابه جایی‌های زیاد اصلا خراب نمی‌شود و یک قاب زیبا و مقاوم است.

 

رنگبندی قاب شاپرک

سفید پرفروش‌ترین رنگ قاب شاپرک است اما این قاب را می‌توان در رنگ‌های دیگر نیز تولید کرد. زیرا در قسمت‌های ساده این قاب از چرم مصنوعی رنگی استفاده می‌شود. می‌توان این چرم را در رنگ‌های زیبای دیگری نیز استفاده کرد. در کل قاب شاپرک با سفید معنا پیدا می‌کند و زیبایی این قاب را دو چندان می‌کند. رنگ سفید باعث می‌‌شود نمای بیشتری از تصویر درون قاب داشته باشیم.

 

تابلو فرش منظره با قاب لویی

قاب لویی

اصالت و زیبایی را با قاب لویی داشته باشید زیرا واقعا زیباست. هنر قاب سازی را می‌توان در قاب‌های لویی دید زیرا واقعا دلنشین و زیبا هست. گل‌های برجسته و بلند این قاب چه از نظر زیبایی و چه از نظر جلب توجه سایرین واقعا دلنشین است. همه قاب‌ها برای زیبایی تولید می‌شوند اما قاب لویی با هدف تسخیر نگاه همه تولید می‌شود. همیشه زیبا و دوست داشتنی خواهد بود اما مراقب باشید چون این قاب نیاز به نگهداری دارد.

 

طبیعت را به خانه ببرید!

اکثر مردم عاشق طبیعت و مناظر طبیعی هستند. در ایام نوروز و تعطیلی به شمال مسافرت می‌کنند. در این بین اگر از هر ایرانی بپرسید دوست دارد طبیعت را به خانه ببرد. قطعا جوابش مثبت است. زیرا همه ما به صورت غریزی عاشق طبیعت هستیم و این موضوع باعث شد. تا هنرمندان در هر صنعتی به فکر تولید محصولات با نمایی از طبیعت شدند. نقاشان، طراحان و… حتی تولیدکنندگان فرش نیز با تولید به ایجاد حس طبیعت در خانه کمک کردند.

4.8/5 - (5 امتیاز)
error: لطفا کپی نکنید باتشکر