سایر مطالب

فرش تندیس خاطره کاشان

فرش عروس453678354

فرش تندیس خاطره

فرش تندیس خاطرهفرش کاشان فروش مستقیم. انواع فرش ماشینی:  1500 شانه با تراکم 4500 – فرش 1200 شانه. با تراکم 3600 – فرش 700 شانه با. تراکم 2550 – فرش طرح 700 شانه – جهت خرید مستقیم فرش کاشان. با شماره 2254 568 0913 تماس بگیرید. این مجموعه یکی از بازرگانی‌های فعال در زمینه فروش فرش در کاشان است. که با فروش محصولات مختلف فرش ماشینی، گلیم و سایر منسوجات فرش در شهرک صنعتی سلیمان صباحی آران و بیدگل – بلوار دکتر اسلامی است.

 

تلفن کارخانه فرش

 

 

کیفیت فرش تندیس خاطره

شرکت فرش تندیس خاطره – بدلیل فروش محصولات. شرکت‌های معتبر کاشان، اکثر محصولات آن‌ها دارای نشان استاندارد است. ولی فرش تندیس خاطره کاشان به دلیل این که شرکت بازرگانی است. هیچ گونه نشان استانداردی از خود ندارد. و همچنین با زدن لیبل خودش به جای لیبل شرکت. تولید کننده اقدام به فریب مشتریان نموده است. که متاسفانه مشتریان متوجه این موضوع نمی‌شوند.

 

 

قیمت محصولات تندیس خاطره

فرش تندیس خاطره کاشان – به دلیل آنکه یک مجموعه بازرگانی است. (البته شرکتی ثبتی ندارند و فقط کارشون بازرگانی هست.) قیمت محصولاتش نسبت به کارخانه‌ها بالاتر هست. چون خود فرش تندیس خاطره، فرش را به قیمت کارخانه خریداری نموده. و بعد از اضافه نمودن هزینه‌ها و سود خودش آن را به مشتری خانگی عرضه می‌نماید. به دلیل واسطه بودن تندیس خاطره، قیمت خرید شما بالاتر از کارخانه است.

 

 

خرید از شرکت تندیس خاطره

یک مغازه فرش فروشی اینترنتی هست. که هیچ تولیدی از خودش ندارد. و شما می‌توانید به صورت مستقیم و با قیمت پایین‌تر از فرش تندیس خاطره. فرش مورد نظرتان را ارزان‌تر و با همان کیفیت از خود کارخانه فرش کاشان تهیه کنید. جهت خرید از کارخانه فرش کاشان با شماره 2254 568 0913 تماس بگیرید. متاسفانه سایت‌های زیادی هستند. که با نام‌های دروغین و ثبت نشده اقدام به فروش فرش می‌کنند. البته افرادی که قصد خرید فرش دارند. می‌توانند به کارخانه‌های کاشان که همه دارای نمایشگاه هستند. مراجعه نمایند.

 

 

 

تلفن کارخانه فرش

5/5 - (1 امتیاز)

13 دیدگاه در “فرش تندیس خاطره کاشان

 1. مهدیه گفت:

  عالی بود
  ادرس کارخانه را میفرستید تا حضوری بیایم؟

  1. مدیر گفت:

   ممنون کارخانه کاشان شهرک صنعتی سلیمان صباحی بلوار کارگر

  2. مدیر گفت:

   تلفن کارخانه 03155437197

 2. حسینی گفت:

  فرش تندیس خاطره خوب هست؟

  1. مدیر گفت:

   شرکتی به نام تندیس خاطره که نداریم. ولی خوب باید فرش را از نزدیک بررسی کرد. همینطوری نمی توان اعلام کرد. در مجموعه تندیس خاطره یک دلال فرش است.

 3. حسینی گفت:

  ممنون از راهنمایی هاتون

  1. مدیر گفت:

   خواهش میکنم جناب/سرکار حسینی

 4. طلایی گفت:

  واقعا ممنون

  1. مدیر گفت:

   ممنون از این که نظر دادید.

 5. لاله گفت:

  اوکی

  1. مدیر گفت:

   ممنون از این که نظر دادید!

 6. حسین گفت:

  فرش خوب میخواهید باید پول خوب بدید. من این رو به شخصه تجربه کردم. این فرشهای ارزون هیچ کدوم خوب نیستن

  1. مدیر گفت:

   سلام ممنون از اینکه نظر دادید. بله از قدیم گفتن هرچقدر پول بدید. آش می‌خورید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.