سایر مطالب

شرکت فرش نیاوران کاشان

فرش نیاوران45635460

فرش نیاوران

فرش نیاوران – شرکت فرش نیاوران کاشان تولید کننده. انواع فرش‌ 700 شانه – 1000 شانه – فرش 1200 شانه و فرش 1500 شانه. با تراکم‌های 2550 – 3000 – 3600 و 4500 با نخ 100%درصد اکریلیک. هیت ست شده بدون پرز و حساسیت است. جهت خرید فرش کاشان می‌توانید به صورت حضوری و یا غیر حضوری اقدام نمایید. جهت خرید حضوری می‌توانید. به کاشان – شهرک صنعتی سلیمان صباحی مراجعه نمایید. و جهت خرید اینترنتی و یا تلفنی با شماره 2254 568 0913 تماس بگیرید.

 

جهت خرید مستقیم فرش از کارخانه فرش کاشان تماس بگیرید:

2254 568 0913

 

فرش نیاوران کاشان

فرش کاشان یکی از بزرگترین تولید کنندگان فرش در جهان است. که بیش از 700 کارخانه در کاشان به صورت فعال در حال تولید فرش ماشینی کاشان مرغوب و درجه یک می‌باشند. کاشان به عنوان شهر فرش ایران و یکی از بزرگترین شهرهای صنعتی در ایران و خاورمیانه است. شما می‌توانید انواع شانه‌های فرش ماشینی و در تراکم‌های مختلف را در کاشان پیدا کنید. شما می‌توانید با هرسلیقه‌ای که دارید و با هر سبک دکوراسیون‌تان. در کاشان فرش دلخواه‌تان را پیدا کنید. فرش شاهکار خاطره یکی از شرکت‌های فعال در زمینه. طراحی‌های بروز و رنگبندی‌های خاص در کاشان هست.

 

فرش 1200 شانه نیاوران

فرش هایبالک یا گل برجسته نوعی فرش است. که در شانه‌های مختلفی بافت می‌گردد. این فرش‌ها بیشتر 1200 شانه با تراکم 3600 و یا 700 شانه. با تراکم 2550 هستند. البته فرش‌های 1500 شانه با تراکم 4500 نیز فقط به صورت. گل برجسته یا هایبالک تولید می‌شوند. در بافت این فرش‌ها از یک تا سه نخ خاب هایبالک استفاده می‌شود. که در زمان تولید فرش به صورت برجسته نمایان نیست. و این برجستگی در زمان آهار و تکمیل فرش با استفاده از بخار داغ بر روی فرش ایجاد می‌شود.

 

فرش 700 شانه نیاوران

فرش‌های هایبالک اصولا در زمان جارو زدن سخت تر از فرش‌های ساده. جارو می‌شوند. و برجستگی‌های انها مانع از راحت تمیز شدن فرش می گردند. البته فرش‌های هایبالک از لحاظ ظاهر، نمای زیباتری نسبت به فرش‌های ساده دارند. و همین امر موجب بیشتر تولید شدن فرش‌های هایبالک در شرکت‌های فرش شده است. خرید مستقیم فرش از کارخانه فرش کاشان 2254 568 0913 تماس بگیرید.

 

تلفن کارخانه فرش نیاوران

تلفن کارخانه فرش نیاوران کاشان. جهت خرید فرش نیاوران شما می‌توانید. با شماره تماس این شرکت تماس بگیرید. همچنین کارخانه فرش نیاوران به آدرس کاشان. شهرک صنعتی سلیمان صباحی آران و بیدگل واقع شده است. شرکت نیاوران یکی از بهترین و بزرگترین تولید کنندگان فرش ماشینی در کاشان و ایران است. این شرکت استانداردهای لازم را دارد. و فرش‌های خود را به سراسر دنیا صادر می‌کند.

 

آدرس کارخانه فرش نیاوران

اکثر کارخانه‌های فرش در ایران در شهر کاشان واقع شده‌اند. همچنین حدود 50 درصد کارخانه‌های فرش در کاشان. در شهرک صنعتی سلیمان صباحی آران و بیدگل واقع شده‌اند. شهرک صنعتی سلیمان صباحی یک شهرک تخصصی تولید و تکمیل فرش در ایران است. این شهرک نمونه ایرانی شهرک فرش ترکیه غازی آنتپ است. شهرک صنعتی غازی آنتپ ترکیه مانند شهرک صنعتی سلیمان صباحی آران و بیدگل. یک شهرک صنعتی تخصصی تولید فرش ماشینی است. شرکت فرش نیاوران نیز مانند سایر کارخانه‌های فرش کاشان. در شهرک سلیمان صباحی آران و بیدگل واقع شده است.

 

 

تلفن کارخانه فرش

2 دیدگاه در “شرکت فرش نیاوران کاشان

  1. فریبا ثانی گفت:

    فرش نیاوران عالی هست ما چند ساله 700 شونه داریم

    1. مدیر گفت:

      بله کاملا درست می‌فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *