خرید اینترنتی گلاب کاشان

گلاب کاشان

خرید گلاب کاشان، اولین و بهترین گلاب تولید شده در دنیا است. این ماده معطر و با خواص فراوان از گل محمدی گرفته می‌شود. در تاریخ ذکر شده ایرانیان اولین تولید کننده گلاب در دنیا بودند. حال با قدمت 7000 ساله کاشان و اینکه این ماده با ارزش و خوش بو به نام کاشان شناخته می‌شود. می‌توان ادعا کرد اولین تولید کننده و بهترین گلاب کاشان است. خواص زیادی که گلاب دارد باعث شد تا این ماده در سراسر دنیا معروف شود. قیمت گلاب کاشان از لیتری 45 هزار تومان تا 200 هزار تومان است.

خواص بی نظیر گلاب چیست؟

 

کاشان به دلیل داشتن شرایط آب و هوای مناسب برای کشت گل محمدی یکی از بزرگترین تولید کنندگان گل نیز هست. همچنین بعد از کاشان شهرهایی دیگر از استان‌های دیگر نیز اقدام به تولید گلاب کردند. اما هیچ گلابی، گلاب کاشان نمی‌شود زیرا تولید گلاب نیز روش خودش را دارد. گلاب سنتی عطر و بوی بهتر و خواص بیشتر نسبت به گلاب صنعتی دارد. ولی گلاب صنعتی قیمتی مناسب‌تر و ارزان‌تر دارد و مقرون به صرفه است. ما در کاشان گلاب صنعتی استفاده نمی‌کنیم چون واقعا کیفیت گلاب سنتی را ندارد و خوب نیست.

 

گلاب کاشان

 

بهداشتی بودن گلاب یکی از مواردی هست که برخی‌ها می‌خواهند با آن گلاب صنعتی را جا بیاندازند. لازم به ذکر است که گلاب یک ماده پختنی است و 99 درصد میکروب ها در دمای بالا کشته می‌شوند. همچنین به دلیل آنکه تولید گلاب سریع نیست مدت زمان زیادی گل در معرض حرارت قراردارد. از طرفی گلاب از بخار گل تهیه می‌شود نه از خود گل پس چه میکروبی در بخار داغ گلاب است. مهم‌ترین جایی که ممکن است گلاب آلوده شود در حین بسته بندی هست. آن هم اگر به روش مکانیزه بسته بندی شود دیگر آلودگی نخواهد داشت.

 

گلاب کاشان بهترین گلاب

خرید گلاب کاشان

اگر می‌خواهید گلاب کاشان را بخرید می‌توانید به کاشان مراجعه نمایید یا با شماره 09215009314 تماس بگیرید. بهترین گلاب را با کیفیت درجه یک به شما می‌دهیم و ضمانت می‌کنیم در صورتی که راضی نبودید. پول شما برگشت می‌شود و شما گلاب را دور بریزید چون ما به کیفیت محصول اطمینان داریم. ما معتقد هستیم همه چیز کیفیت است و وقتی کسی پولی می‌دهد توقع بهترین کیفیت را دارد.

 

انواع گلاب چیست؟

  • گلاب معمولی (گلاب سبک)
  • گلاب ممتاز (گلاب سنگین)
  • گلاب دو آتیشه (بهترین نوع گلاب)
  • گلاب سه آتیشه (مخصوص)

 

خرید گلاب کاشان

 

گلاب معمولی

گلاب معمولی یا گلاب سبک نوعی گلاب است که در دیگ پنجاه کیلویی حدود 15 تا 20 کیلو گل می‌ریزند. و این گلاب عطر و بوی خوبی دارد و زیاد تلخ نیست. قیمت این نوع گلاب مناسب و مقرون به صرفه است و تولید این گلاب خیلی زیاد است. حدود 70 درصد گلاب تولیدی در کاشان از این نوع گلاب است. در زمان خرید به برچسب روی گلاب دقت کنید.

 

گلاب ممتاز

گلاب ممتاز یا گلاب سنگین نوعی گلاب است که در دیگ 50 کیلویی حدود 30 کیلو گل می‌ریزند. این گلاب عطری بی‌نظیر دارد و بسیار تلخ است و این گلاب غلیظ است. این گلاب بیشتر برای مصارف خانگی خریداری می‌شود چون کیفیت خوبی دارد. این نوع گلاب قیمت بالایی دارد و از نظر به صرفه بودن معقول است. چون مقدار کمی از آن برای غذا یا استفاده‌های دیگر کافی است.

 

خرید گلاب کعبه

 

گلاب دوآتیشه

این نوع گلاب روند تولیدی متفاوت دارد، در زمان پخت این نوع گلاب به جای آب، درون دیگ گلاب می‌ریزند. یعنی گل محمدی و گلاب درون دیگ پخته می‌شود و از آن گلاب می‌گیرند. در اینجا گلاب بدست آمده بسیار با کیفیت و معطر است، همچنین غلیظ و بسیار تلخ است. مورد مصرف این نوع گلاب برای مصارف درمانی است و کاربرد خانگی ندارد زیرا خیلی تلخ است.

 

گلاب سه آتیشه

قطعا این نام را برای اولین بار می‌شنوید اما درست است گلاب سه آتیشه! تولید می‌شود. مقدار تولید این نوع گلاب در حد صفر است. چون زحمت تولید زیادی دارد واصلا نه برای خریدار و نه فروشنده به صرفه نیست. درست کیفیت خوبی دارد اما قیمتش بسیار گران تمام می‌شود. این نوع را برای صادرات به کشورهای دیگر تولید می‌کنند تا برای ارسال گران تمام نشود. بعد در مقصد این گلاب را با سه برابر خودش آب مخلوط و مصرف می‌کنند خرید گلاب کاشان.

 

قیمت گلاب کاشان

جهت خرید و اطلاع از قیمت گلاب کاشان با شماره 09215009314 تماس بگیرید ما 24 ساعته پاسخ گوی شما هستیم. تضمین ما ارائه بهترین کیفیت گلاب به شما است و در صورتی که ناراضی بودید وجه شما برگشت می‌شود. شما هم می‌توانید محصول خریداری شد را دور بریزید. محصولات کاشان در چند درجه تولید می‌شوند اما ما بنا به نیاز شما بهترین محصول را به شما می‌دهیم. همچنین می‌توانید به صورت حضوری به کاشان تشریف بیاورید و حضوری خرید کنید.

 

شهر کاشان

قدمت شهر کاشان به بیش از 7000 هزار سال می‌رسد، بررسی‌ها در تپه‌های سیلک کاشان این موضوع را تایید می‌کند. اهالی کاشان از دیرباز هنرمندانی فاخر در دنیا بودند، افرادی مثل کمال الملک کاشانی، سهراب سپهری. سپیده کاشانی، غیاث الدین جمشید کاشانی، و… بهترین شهر ایران از نظر اصالت و معماری کاشان است. فرش دستباف و گلاب دو محصول معروف شهر کاشان است، اما در حال حاضر فرش ماشینی نیز معروف شد است. خرید فرش کاشان چه دستباف و چه ماشینی، هنر را به خانه شما می‌آورد.

 

آموزش گلاب گیری در منزل

 

تصاویری از شهر کاشان می‌توانید در زیر ببینید، این تصاویر مربوط به مسجد آقا بزرگ کاشان، خانه طباطبایی‌ها. خانه عامری‌ها، مهینستان راهب و… است. اوقات خوبی را در کاشان برای شما مسافران عزیز آرزومندیم، زیرا کاشان یک شهر اصیل و تاریخی است. سوغات درجه یک کاشان گلاب و عرقیات گیاهی و کلوچه کاشان است. حتما از این محصولات استفاده کنید زیرا تجربه خوبی را برای شما به ارمغان می‌آورد بهترین گلاب کاشان.

 

مسجد آقا بزرگ

کاشان

 

شهر کاشان

خانه های تاریخی کاشان

خانه تاریخی

 

 

5/5 - (2 امتیاز)
error: لطفا کپی نکنید باتشکر