درباره فرش کاشان

فرش شاهکار خاطره کاشان

درباره فرش کاشان، فرش شاهکار خاطره کاشان. مفتخریم طی سال‌ها بهترین فرش ماشینی با بالا‌‌‌‌ترین کیفیت را عرضه کردیم. در سال 1368 در کاشان، شهر فرش ایران، با ظرفیت تولید سالانه ۱۴۰/۰۰۰ متر مربع آغاز به کار کرد. در طول سال‌های متمادی جهت رقابت داخلی و جهانی با همکاری تیمی توانمند. شامل مدیران با تجربه، مهندسین مجرب و گارگران ماهر تولید سالانه به ۱،۰۰۰،۰۰۰ متر مربع افزایش یافت. خرید فرش کاشان مستقیم از کارخانه.

 

با استفاده از الیاف مرغوب، بهترین و مرغوب‌ترین رنگ‌ها و مواد شیمیایی کارخانه‌ها ممتاز اروپا، پشم خالص. حضور فرش کاشان در بازارهای داخلی و جهانی در طی 29 سال تداوم داشت است. از نظر ما خوش نامی و محبوبیت برند فرش کاشان بدلیل مشتری مداری و استانداردهای بالای کیفیت است. و نیز نوآوری در طراحی و رنگ آمیزی است. استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تولید فرش ماشینی نیز تائیدی بر اهمیت تولید محصول با کیفیت است.

 

در حال حاضر با داشتن 20 مدل از دستگاه‌های ذکر شد و ظرفیت تولید روزانه 6000 متر مربع است. انواع فرش آکریلیک با شانه‌های 700 و 1000 و 1200 و 1500 با تعداد رنگ 8 و 10 است. تراکم‌های 3600 3000 2550 1200 1000 با طرح‌ها و نقوش سنتی و مدرن از بزرگان این صنعت به شمار می‌رود. در حال حاضر این مجموعه با کارشناسان با تجربه و متخصص اداره فرش ماشینی کاشان می‌شود.

 

درباره فرش کاشان

در راستای اهداف بلند مدت خود اقدام به برنامه ریزی جهت حضور در بازارهای جهانی نمود است. که با ایجاد واحد بازرگانی و استفاده از کارشناسان این حوزه در بخش صادرات و حضور مستمر است. در نمایشگاه‌های خارج از جمله دموتکس چین و ترکیه و آلمان سعی در بالا بردن توان صادراتی خود نمود. که توانسته است در این بخش به توفیقات بزرگی نائل آید و محصولات خود را به سایر کشور‌ها صادر نماید.

 

ما در مجموعه فرش شاهکار خاطره کاشان همواره در تلاش هستیم. تا با تکیه بر دانش متخصصین این مجموعه و استفاده از برترین تکنولوژی است. بالاترین کیفیت متریال خود را در بازار‌های جهانی مطرح و محصولات خود را در جهان عرضه نماید. در این راستا موفق به کسب گواهینامه‌های متعدد استاندارد ملی و بین المللی شد که به شرح زیر است. نماد کیفیت و افتخار تولیدات ایرانی فرش شاهکار خاطره کاشان است.

گواهینامه استاندارد ملی ایران و گواهینامه ایزو

با تاسیس آزمایشگاه مجهز و تست و آزمایش محصولات نهایی خود موفق به دریافت نشان ملی استاندارد ایران شد. و سالانه به صورت دوره ای محصولات تولیدی این مجموعه مورد برسی توسط سازمان ملی استاندارد ایران قرار می‌گیرد. اقدامات (ISO) که منتهی به موافقت نامه‌های بین المللی گشته, نهایتا به صورت استانداردهای بین المللی چاپ می‌شود. موفق به اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 10004 و گواهی ISO 14001 و ISO 9001 شد.

گواهینامه CE اتحادیه اروپا

واژه CE مخفف Conformity European به معنی تطابق اروپایی است و به عبارتی Community European است. علامت CE انطباق محصول با قوانین و مشخصات تعریف شده در اروپای متحد را نشان می‌دهد. این علامت بیانگر رعایت حداقل الزامات تعریف شده در زمینه تولید محصولات جهت حفاظت از سلامتی، ایمنی مصرف کننده است. به سبب صادرات محصولات خود و همچنین جهت تحقق آرمان‌های این شرکت نشان استاندارد CE را نیز کسب نمود.

کارخانه فرش087687

5/5 - (3 امتیاز)
error: لطفا کپی نکنید باتشکر