فرش شاهکار خاطره کاشان

فرش شاهکار خاطره کاشان، مفتخریم طی سال‌ها بهترین فرش ماشینی با بالا‌‌‌‌ترین کیفیت را عرضه کرده ایم. در سال 1368 در کاشان، شهر فرش ایران، با ظرفیت تولید سالانه ۱۴۰/۰۰۰ متر مربع آغاز به کار کرد. در طول سال‌های متمادی جهت رقابت داخلی و جهانی با همکاری تیمی توانمند. شامل مدیران با تجربه، مهندسین مجرب و گارگران ماهر تولید سالانه به ۱،۰۰۰،۰۰۰ متر مربع افزایش یافت.

با استفاده از الیاف مرغوب، بهترین و مرغوب‌ترین رنگ‌ها و مواد شیمیایی کارخانه‌ها ممتاز اروپا، پشم خالص. حضور فرش کاشان در بازارهای داخلی و جهانی در طی 29 سال تداوم داشته است. از نظر ما خوش نامی و محبوبیت برند فرش کاشان بدلیل مشتری مداری و استانداردهای بالای کیفیت است. و نیز نوآوری در طراحی و رنگ آمیزی است. استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تولید فرش ماشینی نیز تائیدی بر اهمیت تولید محصول با کیفیت است.

در حال حاضر با داشتن 20 مدل از دستگاه‌های ذکر شده و ظرفیت تولید روزانه 6000 متر مربع است. انواع فرش آکریلیک با شانه‌های 700 و 1000 و 1200 و 1500 با تعداد رنگ 8 و 10 است. تراکم‌های 3600 3000 2550 1200 1000 با طرح‌ها و نقوش سنتی و مدرن از بزرگان این صنعت به شمار می‌رود.

در حال حاضر این مجموعه با کارشناسان زبده و متخصص اداره می‌شود.

در راستای اهداف بلند مدت خود اقدام به برنامه ریزی جهت حضور در بازارهای جهانی نموده است. که با ایجاد واحد بازرگانی و استفاده از کارشناسان این حوزه در بخش صادرات و حضور مستمر است. در نمایشگاه‌های خارج از جمله دموتکس چین و ترکیه و آلمان سعی در بالا بردن توان صادراتی خود نمود. که توانسته است در این بخش به توفیقات بزرگی نائل آید و محصولات خود را به سایر کشور‌ها صادر نماید.

کارخانه فرش087687
کارخانه فرش0537037

استاندارد‌های فرش شاهکار خاطره

فرش شاهکار خاطره همواره در تلاش است. تا با تکیه بر دانش متخصصین این مجموعه و استفاده از برترین تکنولوژی است. بالاترین کیفیت متریال خود را در بازار‌های جهانی مطرح و محصولات خود را در جهان عرضه نماید.

در این راستا  موفق به کسب گواهینامه‌های متعدد استاندارد ملی و بین المللی شده است که به شرح زیر است.

گواهینامه استاندارد ملی ایران 

با تاسیس ازمایشگاه مجهز و تست و آزمایش محصولات نهایی خود موفق به دریافت نشان ملی استاندارد ایران شده است. و سالانه به صورت دوره ای محصولات تولیدی این مجموعه مورد برسی توسط سازمان ملی استاندارد ایران قرار می‌گیرد.

گواهینامه CE اتحادیه اروپا

واژه CE مخفف Conformity European به معنی تطابق اروپایی است و به عبارتی Community European است. علامت CE انطباق محصول با قوانین و مشخصات تعریف شده در اروپای متحد را نشان می‌دهد .

این علامت بیانگر رعایت حداقل الزامات تعریف شده در زمینه تولید محصولات جهت حفاظت از سلامتی، ایمنی مصرف کننده است. به سبب صادرات محصولات خود و همچنین جهت تحقق آرمان‌های این شرکت نشان استاندارد CE را نیز کسب نموده است.

گواهینامه ISO

اقدامات (ISO) که منتهی به موافقت نامه‌های بین المللی گشته, نهایتا به صورت استانداردهای بین المللی چاپ می‌شود. موفق به اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت ISO10004 و گواهی ISO14001 و ISO9001 شده است.

 

کارخانه فرش0872404