تلفن کارخانه فرش کاشان

2254 568 0913
پاسخ گویی از 8 صبح الی 21

مشاوره و ثبت سفارش خرید فرش

7197 5543 031
پاسخ گویی از 8 صبح الی 16

تلفن فرش کاشان

آدرس ما: اصفهان - کاشان - شهرک ناجی آباد، خیابان بهاران

برای سوالات خود با ما تماس بگیرید

  سوالات متداول

  نحوه خرید فرش شاهکار خاطره به چه صورت است؟

  بعد از انتخاب فرش مورد نظر خود و دریافت مشاوره رایگان از مشاوران ما، درسایت اقدام به ثبت سفارش کنید. تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و فرآیند ثبت سفارش خرید انجام شود. همچنین می‌توانید جهت خرید با شماره 2254 568 0913 تماس بگیرید تا سفارش شما ثبت گردد. فرش شاهکار خاطره کاشان تمامی محصولات خود را 5 سال ضمانت بی قید و شرط کیفیت و دوام می‌کند.

  نحوه ارسال فرش به چه صورت است؟

  نحوه ارسال فرش به صورت مستقیم از درب کارخانه تا باربری شهر محل سکونت شما است. ارسال به سراسر کشور از طریق باربری و اتوبوس رانی انجام می شود. در صورتی که می‌خواهید درب منزل سفارش تان را تحویل بگیرید کافیست قبل از ارسال تسویه حساب کنید. همچنین ارسال‌ها در کاشان به صورت تحویل درب منزل و رایگان است.

  آیا امکان پرداخت وجه فرش در شهر محل سکونت وجود دارد؟

  بله. در راستای جلب اعتماد و رفاه مشتریان محترم امکان پرداخت وجه در باربری محل سکونت شما هست. البته مشتریانی که می‌خواهند فرش را درب منزل تحویل بگیرند باید قبل از ارسال تسویه حساب نمایند. پرداخت وجه به صورت انتقال کارت به کارت شتابی است و در باربری دستگاه کارت خوان نداریم. مشتریان گرامی در صورتی که نمی‌خواهید در باربری معطل شوید قبل از ارسال تسویه نمایید.

  آیا بعد از خرید در صورت خرابی و مشکل در فرش، تعویض فرش صورت می پذیرد؟

  بله، کلیه محصولات شاهکار خاطره دارای 60 ماه ضمانت بوده و درصورتی که فرش شما دارای خرابی است. فرش مرجوع شده و درصورت عدم امکان رفع مشکل، فرش تعویض می‌گردد. همچنین در صورتی که فرش خریداری شده در هفته اول دچار مشکل است فرش برای شما تعویض می‌شود. در صورتی که فرش به دلیل جابه جایی اشتباه رخ دهد شامل گارانتی نیست.

  علت پایین بودن قیمت های فرش شاهکار خاطره چیست؟

  ما با در نظر داشتن وضع اقتصادی کشور و جهت حمایت از مصرف کننده اقدام به حذف واسطه‌ها نموده ایم. و به فروش مستقیم از درب کارخانه و بدون دخالت دلالان فرش روی آورده است. به همین جهت قیمت فرش‌های شاهکار خاطره ارزان‌تر از مغازه‌ها و نمایشگاه‌های فرش شهرستان‌ها است. شما می‌توانید قیمت محصولات ما را با نمایشگاه داران مقایسه کنید.

  فرش کاشان جدید
  فرش کاشان8656404