فرش افشان دودی

فرش آران و بیدگل

خرید فرش آران و بیدگل

فرش آران و بیدگل یا فرش کاشان تفاوتی ندارند زیرا شهر آران و بیدگل در کنار کاشان قرار دارد. این شهر مساحت زیادی دارد و از نظر جمعیتی یک شهر کوچک محسوب می‌شود. مردم آران و بیدگل مردمی خون گرم و مهمان نواز هستند و روابط عمومی خوبی با همه دارند. کسانی که در این شهر زندگی می‌کنند از نظر سواد و تجربه، مردمی فهیم و با سوادی هستند. برای فرش کاشان و یا خرید فرش آران و بیدگل تماس بگیرید.

تلفن خرید فرش

 

شهر آران و بیدگل در 3 کیلومتری کاشان قرار دارد. این شهر دو راه ارتباطی با کاشان دارد. یک را قدیم که به جاده قدیم آران و بیدگل معروف است. و در اواسط این جاده شهرک صنعتی سلیمان صباحی که شهرک فرش ایران است قرار دارد. جاده جدید آران و بیدگل نیز یک راه ارتباطی جدید از کاشان به شهر آران و بیدگل است. که در اواسط این جاده نیز شهرک صنعتی هلال آران و بیدگل قرار دارد.

مردم این شهر بسیار فعال و کوشا هستند و توانستند در کمترین زمان ممکن گوی سبقت را از کاشان بربایند. فرش در ابتدا در کاشان و در شهرک صنعتی راوند کاشان تولید شد. با شروع تولید فرش ماشینی در کاشان و گذشت چند سالی از آن، مردم آران و بیدگل که اغلب در شرکت‌های فرش کاشان مشغول به کار بودند. تصمیم گرفتند تا شهرکی با اقتباس از شهرک غازی انتپ ترکیه برای فرش درست کنند. شهرک صنعتی سلیمان صباحی آران و بیدگل یک شهرک تماما فرش در ایران است. در این شهرک تقریبا تمام شرکت فرش ماشینی ایران حضور دارند.

فرش افشان و فرش بدون حاشیه

شهرک صنعتی سلیمان صباحی

بزرگترین شهرک صنعتی فرش ایران شهرک صنعتی سلیمان صباحی هست. اکثر شرکت های فعال در زمینه فرش در این شهرک یک نمایشگاه یا شعبه دارند. همچنین به دلیل وسعت این شهرک نام آن را شهر فرش ایران گذاشته‌اند. شما می‌توانید از بهترین محصولات ماشینی تا بی کیفیت ترین فرش ها را در این شهرک پیدا کنید. محصولات بی کیفیت که اصطلاحا بی سی اف شناخته می شوند برای کشور افغانستان تولید می‌شوند. فرش سفید طلایی.

خرید قسطی فرش ماشینی کاشان

شهرک صنعتی هلال

یکی از شهرک های تازه و کوچک منطقه کاشان و آران و بیدگل شهرک هلال است. این شهرک با توجه به چسبیده بودن به شهر آران و بیدگل، متعلق به این شهر است. شرکت های این شهرک اکثرا شرکت های کوچک و تازه کار هستند و تولیدات این شهرک بیش‌تر به کشورهای افغانستان صادر می‌شود. کیفیت محصولات این شهرک عمدتا پایین و اصطلاحا بی سی اف هستند. ولی هستند شرکت های نام دار و بزرگی مثل فرش نگین مشهد هلال (فرش سلطان) و… با ما همراه باشید. کارخانه فرش.

ضمانت فرش

 

5/5 - (2 امتیاز)

5 دیدگاه دربارهٔ «فرش آران و بیدگل»

  1. بازتاب: فرش سفید طلایی ✔️ فیلم و عکس

  2. بازتاب: کارخانه فرش کاشان

  3. بازتاب: خرید فرش ارزان | فرش ارزان قیمت از کارخانه

  4. بازتاب: خرید فرش وینتیج | فرش مراکشی ✔️

  5. بازتاب: قیمت فرش 12 متری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: لطفا کپی نکنید باتشکر