فرش زمینه خاکی

فرش زمینه خاکی

فرش خاکی

فرش زمینه خاکی، شاید شما هم به دنبال فرش جدید و با رنگی خاص باشید. در طراحی دکوراسیون‌های مدرن و امروزی رنگ روشن و البته سفید نقش بسیار مهمی دارد. وجود یک فرش زیبا با رنگ زمینه جذاب و خاص باعث می‌شود تا دکوراسیون خانه شما جذاب‌تر شود. شما می‌توانید جدیدترین مدل‌های فرش ماشینی را در شانه‌های مختلف از سایت شاهکار خاطره کاشان خریداری نمایید. همچنین امکان خرید حضوری فرش از کارخانه برای شما فراهم است. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 09134592153 تماس بگیرید. همچنین برای خرید فرش 1500 شانه و خرید فرش 1200 شانه کلیک کنید.

خرید فرش زمینه خاکی

تلفن فرش کاشان

فرش 700 شانه زمینه خاکی

یکی از پرفروش‌ترین فرش‌ها در چند سال اخیر فرش 700 شانه بوده است. در این روزها با توجه به تغییر دکوراسیون خانه‌ها و سال جدید، رنگ خاکی یکی از پرفروش‌ترین فرش‌ها شده است. شما می‌توانید انواع فرش زمینه خاکی را در شانه‌های مختلف با تراکم متفاوت خریداری نمایید. همچنین می‌توانید فرش 700 شانه زمینه خاکی را به صورت گل برجسته از سایت ما خریداری نمایید. محصولات گل برجسته یا هایبالک به دلیل برجستگی نخی که دارند بسیار زیبا هستند. شما می‌توانید این فرش را در پذیرایی یا اتاق خواب خود پهن نمایید. قطعا مهمان‌های شما با دیدن فرش زمینه خاکی گل برجسته شگفت زده خواهند شد. زیرا این فرش بسیار زیبا، جذاب و البته خاص است.

جدیدترین مدل فرش با زمینه خاکی

کدام مدل جدیدترین مدل فرش زمینه خاکی است؟ طرح‌ها و نقشه‌های زیادی به صورت روزانه طراحی و تولید می‌شوند. بسیاری از این نقشه‌ها با زمینه خاکی تولید می‌شوند که طرفداران خاص خود را دارند. اما اگر بخواهید جدیدترین مدل فرش با زمینه خاکی را معرفی کنیم قطعا به سراغ فرش‌های وینتیج و مدرن خواهیم رفت. همچنین فرش افشان با زمینه خاکی نیز جز فرش‌های پرفروش و البته جدید هستند. خرید فرش جهیزیه.

فرش خاص

برخی از افراد به دنبال فرشی خاص هستند تا دکوراسیونی خاص و شیک داشته باشند. قطعا فرش زمینه خاکی یکی از رنگ‌های خاص است که باعث می‌شود تا دکوراسیونی خاص و البته زیبا داشته باشد. البته شما می‌توانید از سایر رنگ‌های زمینه فرش نیز خرید کنید ولی فرش زمینه خاکی جدید مد شده و افراد زیادی با آن آشنا نشدند. مطمئنا با دیدن فرش خاکی از نزدیک شگفت زده خواهید شد. زیرا این رنگ جذابیت خاص خود را دارد که شما می‌توانید از آن در پذیرایی و حتی اتاق خواب استفاده نمایید. سجاده فرش.

بهترین رنگ فرش ماشینی

کدام رنگ بهترین رنگ زمینه برای فرش ماشینی است؟ به نظر شما چه رنگی زیباترین رنگ فرش ماشینی است؟ فرش زمینه روشن را می‌پسندید یا فرش زمینه تیره؟ پاسخ‌های افراد به این سوالات با یکدیگر متفاوت است زیرا هر فرد سلیقه و علایق خاص خود را دارد. ما نیز در این زمینه هیچ دخالتی نکرده و انتخاب بهترین رنگ را به شما می‌دهیم. اما اگر بخواهیم پرفروش‌ترین رنگ فرش ماشینی را بررسی کنیم متوجه می‌شویم. که رنگ‌های تیره مخصوصا، فرش زمینه دلفینی، فرش زمینه دودی، فرش نقره ای و فرش طوسی این روزها طرفداران زیادی دارد.

فرش با رنگ زمینه خاص

یکی از رنگ‌های خاص و البته پر فروش در سال جدید رنگ خاکی است. به دلیل روشن نبودن و تیره نبودن این رنگ، می‌توان آن را با دکوراسیون‌های مختلف ست نمود. همچنین به دلیل تیره نبودن فضای خانه شما تاریک نمی‌شود. شما می‌توانید جدیدترین مدل‌های فرش خاکی را در سایت ما مشاهده نمایید. قیمت فرش زمینه خاکی نیز تفاوتی با سایر رنگ‌های زمینه ندارد. قطعا با خرید فرش زمینه خاکی نگاه هر بیننده‌ای را جلب خواهید نمود، فرش زمینه دلفینی.

گارانتی فرش

در زمان خرید فرش همیشه به دنبال فرش با کیفیت با گارانتی طولانی باشید. زیرا محصولات با کیفیت همیشه دارای گارانتی طولانی مدت هستند. تولید کننده در صورتی که محصول خود را با مواد اولیه درجه یک تولید کند آن را گارانتی می‌نماید. ولی اگر مواد اولیه با کیفیت نباشد و فرش نیز کیفیت خوبی نداشته باشد به صورت شفاهی آن را گارانتی می‌کنند. اگر می‌خواهید فرش خود را از نمایشگاه شهرتان تهیه کنید حتما کارت ضمانت را از فروشنده دریافت کنید. در ضمن تمامی محصولات شاهکار خاطره دارای گارانتی 36 ماهه هستند، فرش زمینه بژ.

 

فرش کاشان

کاشان دیار هنر و صنعت، شما می‌توانید هنر و صنعت را در تمام کاشان مشاهده نمایید. از خانه‌های سنتی و قدیمی کاشان تا کارخانه‌های جدید و امروزی همه و همه نشان دهنده تلفیق هنر و صنعت هستند. محصولات تولید شده کاشان از گلاب و عرقیات گیاهی تا فرش ماشینی و دستباف همه با روش‌های جدید تولید می‌شوند. اما اصالت خود را حفظ کرده‌اند. این نام با ارزش جهانی که دارد نشان دهنده اصالت ایرانیان است. برای خرید فرش کاشان با شماره 09134592153 تماس بگیرید، فرش زمینه خاکی یکی از محصولات جدید فرش کاشان است.

فرش ماشینی

شاید اگر 10 سال پیش یا حتی قبل‌تر نام فرش ماشینی را به کسی می‌گفتید، با واکنش منفی روبرو می‌شدید. زیرا کیفیت فرش ماشینی قابل قبول نبود و همه مردم فرش دستباف را فرش با کیفیت می‌دانستند. ولی با ورود دستگاه‌های جدید بافندگی این نظر روز به روز کم شد و الان می‌توانید بر عکس همین نظر را مشاهده نمایید. بسیاری از محصولات ماشینی در حال حاضر زیبایی در حد فرش دستباف دارند و البته قیمتی به مراتب ارزان‌تر دارند. تولیدات جدید امسال دارای زمینه دلفینی، بژ و خاکی هستند، فرش زمینه خاکی یکی از پرفروش‌ترین آن‌ها است، فرش 1700 شانه.

 

فرش آران و بیدگل

از شهرهای وابسته به کاشان، شهر آران و بیدگل است که در واقع یک شهر ولی در نظر مردمان آن دو شهر است. این شهر مانند سایر شهرهای اطراف کاشان به دلیل نزدیک بودن به کاشان از دیرباز تاکنون در صنعت فرش فعال است. از فرش دستباف تا فرش ماشینی همه در شهرستان آران و بیدگل که دارای دو شهرک صنعتی است تولید می‌شود. شهرک صنعتی هلال و شهرک صنعتی سلیمان صباحی نام دو شهرک این شهر است. که در زمینه فرش ماشینی فعال هستند، فرش آران و بیدگل.

فرش نوش آباد

شهر نوش آباد یکی از شهرهای قدیمی ایران و البته کاشان است که در 5 کیلومتری کاشان واقع شده است. به دلیل نزدیک بودن به کاشان این شهر نیز در زمینه تولید فرش ماشینی و دستباف فعال است. شرکت‌ها و کارخانه‌های زیادی در شهرک صنعتی این شهر که به شهرک انصار معروف است وجود دارند. درست است که فرش نوش آباد آوازه فرش کاشان را ندارد ولی محصولات تولید شد. در این شهرک هم برخی خوب و برخی معمولی هستند، فرش 1600 شانه.

تلفن تماس فرش کاشان

شهرک صنعتی انصار نوش آباد

یکی از شهرک‌های صنعتی اطراف کاشان، شهرک صنعتی انصار نوش آباد است. این شهرک در جاده کاشان به نوش آباد واقع شده است و شرکت‌های زیادی در این شهرک وجود دارند. محصولات تولید شده در این شهرک اکثرا فرش‌های 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود اما هستند شرکت‌هایی که فرش 1200 شانه و… تولید می‌کنند. مساحت شهرک انصار نوش آباد بسیار وسیع است، برای رفتن به شهرک صنعتی نوش آباد و خرید فرش با شماره 09134592153 تماس بگیرید. فرش مد سال 1403.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: لطفا کپی نکنید باتشکر