فرش نقره ای

فرش نقره ای با چه مبلی ست میشه

فرش نقره ای

فرش نقره ای، نقره ای زیباترین رنگ در فرش ماشینی و دستباف است. امسال یکی از جدیدترین رنگ‌ها و البته پرفروش‌ترین رنگ به سیلور و دودی اختصاص داشت. اکثر شرکت‌های فرش ماشینی در شهر کاشان اقدام به تولید محصولات دودی و نقره‌ای کردند. زمینه نقره‌ای در فرش باعث شد تا مردم تعادلی بین روشن و تیره را ببینند. این رنگ نه اینقدر تیره بود که خانه را کوچک کند و نه اینقدر روشن بود که زود به زود کثیف شود، فرش کاشان.

فرش جهیزیه عروس

دکوراسیون فرش نقره ای

قیمت فرش 12 متری

 

فرش زمینه نقره ای

عروس خانم ها هم با فرش نقره‌ای به خانه بخت می‌روند. با بررسی‌هایی که انجام شد اکثر خریداران فرش زمینه سیلور جوانان و مخصوصا خانم‌هایی بود که تازه ازدواج کردند. و برای خرید فرش جهیزیه می‌خرند. این که خانم های جوان از فرش کرم به سمت فرش سیلور آمده‌اند نشان از یک تحول است. تحولی نوین در صنعت خرید فرش ماشینی که باعث شد سلیقه مردم عوض شود. زیرا فرش سیلور با همه مدل دکوراسیونی ست می‌شود.

 

 

خرید فرش نقره ای

فرش نقره ای بخریم یا فیلی؟

یکی از سوالات خیلی از افراد از کارشناسان ما همین سوال بالا است. فیلی یا سیلور؟ شاید سوال شما هم باشد. در نگاه اول تفاوت ها زیاد است اما اگر بخواهید در ماهیت این رنگ‌ها دقت کنیم. متوجه می‌شویم که هردو از نظر هارمونی رنگ شبیه هستند. چرا چون هردو نه تیره هستند و نه روشن. هردو رنگی اصطلاحا چرک تاب هستند. ولی در نمای کلی رنگ نقره‌ای با لوازم منزل راحت‌تر ست می‌شود. در کل انتخاب رنگ با مشتری است و ما نمی‌توانیم نظر بدهیم. اما اگر میخواهید فرش فیلی بخرید مقاله خرید فرش فیلی ما را بخوانید تا بیشتر آشنا شوید.

 

ضمانت فرش شاهکار خاطره

محصولات شاهکارخاطره کاشان همه دارای ضمانت 36 ماهه هستند. کلیه محصولات به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب و درجه یک در صورت شستشو استاندارد بین 10 تا 15 سال دوام دارند. ضمانت ما تعهد ماست و در صورت بروز هرگونه مشکل در کنار شما عزیزان هستیم. ما به آنچه عرضه می‌کنیم اطمینان داریم و در صورت بروز یک درصد اشکال در هر یک از محصولات می‌توانید با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما هستند. خرید فرش ارزان از کارخانه.

 

فرش ماشینی زمینه نقره ای

فرش نقره ای ۱۲۰۰ شانه

یکی از محصولات پرفروش در فرش‌های 1200 شانه، فرش با زمینه سیلور یا همان نقره‌ای است. اگر می‌خواهید فرش 1200 شانه بخرید ما به شما توصیه می‌کنیم به محصولات سیلور هم نیم نگاهی داشته باشید. زیرا با خرید فرش 1200 شانه سیلور قطعا در آینده از این انتخاب خود راضی خواهید بود. چون رنگ نقره‌ای با همه دکوراسیون‌ها به راحتی ست می‌شود. به همین دلیل استفاده از مبلمان استیل یا چوبی در دکوراسیون شما فرقی نخواهد داشت. فرش دستباف نیز در گذشته با رنگ‌های لاکی و موشی عرضه می‌شد اما در حال حاضر نقره‌ای بافت می‌شود.

ست مبل و فرش نقره ای

فرش افشان سیلور

جدیدترین فرش نقره ای

نقشه افشان از نقشه‌های پرفروش در فرش ماشینی است و فرش افشان نقره ای یکی از پرفروش‌ترین هاست. سوال اینکه فرش نقره ای با چه مبلی ست میشه در واقع میشه گفت با همه مبلی ست می‌شود. چون نه تیره است و نه روشن، همچنین به راحتی با سایر وسایل منزل نیز ست می‌شود. یکی از مزیت‌های خوب فرش نقره‌ای چرک تاب بودن آن است. یک دکوراسیون خاص را می‌توانید با فرش نقره ای طلایی در خانه‌تان ایجاد کنید.

فرش نقره‌ای کرم

زمینه روشن در فرش باعث ایجاد احساس شادابی و نشاط می‌شود و فضای خانه را بزرگتر نشان می‌دهد. با خرید فرش زمینه روشن شما می‌توانید فضای خانه را بزرگتر جلوه دهید. به دلیل کوچک شدن فضای پذیرایی خانه‌ها استفاده از فرش نقره‌ای یا فرش با زمینه روشن. باعث جلوگیری از افسردگی در اعضای خانه می‌شود. در صورتی که بیماری افسردگی دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم که از فرش روشن استفاده کنید. خرید فرش کرم.

فرش نقره‌ای طوسی

با خرید فرش طوسی می‌توانید دکوراسیون خود را متحول کنید. قطعا خرید فرش زمینه تیره با دکوراسیون روشن بهترین انتخاب است. ولی فرش نقره ای جدید و فرش نقره ای اسپرت خیلی زیباتر از فرش طوسی هست. همچنین شما می‌توانید فرش نقره‌ای اتاق خواب را یکی از گزینه‌های خود در انتخاب قرار دهید. در کاشان بیش از 700 شرکت فعال در زمینه فرش ماشینی وجود دارد فرش نقره ای کاشان. را می‌توانید در همه شرکت‌ها پیدا کنید.

فرش نقره ای طلاکوب

طلاکوب بودن فرش یکی مزیت خاص است که همه فرش‌ها ندارند. با پیشرفت دستگاه‌های بافندگی فرش ماشینی در ایران، محصولات طلاکوب نیز پا به عرصه گذاشتند. برجستگی و طلاکوب بودن فرش یک مزیت خاص است که به دکوراسیون شما نمای بهتر می‌دهد. فرش گل برجسته در گذشته نیز تولید می‌شد اما با پیشرفت تکنولوژی، این فرش. به صورت طلاکوب نیز تولید شد که در حال حاضر فرش طلاکوب، فرش گل برجسته نقره ای یکی از زیباترین فرش‌ها است.

چه رنگ مبلی به فرش نقره‌ای میاد

در قدیم فرش‌ها بیشتر سرمه ای پرفروش بود و خرید فرش سرمه ای از همه فرش‌ها بیشتر بود. امروزه با پشرفت‌هایی که در صنعت نساجی و بافندگی داشتیم فرش سیلور و دودی از همه رنگ‌ها بیشتر تولید می‌شوند. مبلمان نیز در گذشته تنوع کمتری داشت اما امروزه با ورود پارچه‌های جدید و سبک‌های جدید متحول شده است. حال چه رنگی مبلی به فرش نقره‌ای می‌آید؟ می‌توان. گفت مبلمان نقره‌ای و دودی با فرش زمینه نقره‌ای به راحتی ست می‌شود.

 

کاشان شهر فرش

استان کاشان یا همان شهرستان کاشان که به اندازه یک استان وسیع است اما هنوز استان نشده است. یکی از شهرهای صنعتی ایران است، این شهر حدود 700 شرکت فعال در زمینه تولید فرش ماشینی دارد. از قدیم الایام تاکنون در کاشان فرش تولید می‌شد. ابتدا به صورت گلیم، زیلو، جاجیم و بعد به صورت فرش دستباف و در زمان معاصر نیز قطب نساجی ایران بود. فعلا نیز قطب فرش ماشینی در ایران و جهان است.

کارخانه‌های کاشان در 5 شهرک صنعتی اطراف کاشان واقع شدند. شهرک صنعتی راوند یکی از قدیمی‌ترین شهرک‌های صنعتی کاشان است. یکی دیگر از شهرک‌های صنعتی مهم فرش در ایران شهرک صنعتی سلیمان صباحی. در جاده قدیم آران و بیدگل به کاشان است، این شهرک درواقع مرکز فرش ایران است. اکثر شرکت‌های فرش در ایران در این شهرک واقع شدند. بعدی شهرک صنعتی جعفرآباد کاشان یا همان شهرک صنعتی امیرکبیر است که در دو فاز در مقابل هم قرار دارند.

هلال یک شهرک صنعتی است که در بین کاشان و جاده جدید کاشان به آران و بیدگل قرار دارد. محصولات تولیدی شهرک هلال آران و بیدگل اکثرا محصولات ارزان قیمت و پلی استر هستند. ولی هستند شرکت‌های بزرگ و مطرحی در این شهرک که محصولات خوبی دارند. فتح المبین نیز یک شهرک صنعتی در کاشان است. همچنین شهرک صنعتی نوش اباد کاشان یکی دیگر از شهرک های صنعتی در کاشان است. نوش اباد شهرکی بزرگ و دارای شرکت های مختلفی است

مقالات سایت:

5/5 - (2 امتیاز)

3 دیدگاه دربارهٔ «فرش نقره ای با چه مبلی ست میشه»

  1. بازتاب: خرید فرش وینتیج | فرش مراکشی ✔️

  2. بازتاب: قیمت فرش 12 متری

  3. بازتاب: خرید فرش طوسی ✔️ 30 طرح جدید + عکس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: لطفا کپی نکنید باتشکر