فرش طوسی

خرید فرش طوسی

فرش طوسی

خرید فرش طوسی، فرش یکی از ارکان مهم دکوراسیون خانه است، پس رنگ فرش بسیار مهم است. ما فرش می‌خریم تا از آن لذت ببریم، حال اگر در زمان خرید به رنگ فرش دقت نکنیم چه می‌شود. قطعا یک خرید خوب و رضایت بخش زمانی هست که با دقت خرید کنیم. فرش ماشینی با چه زمینه‌ای خوب است؟ جواب: همه چیز به دکوراسیون منزل شما بر می‌گردد. رنگ طوسی به خودی خود جذاب و زیباست! حال اگر دکوراسیون ما هم با آن ست شود، واقعا دیدنی هست، فرش کاشان.

فرش نقره ای

فرش با رنگ طوسی نه تیره هست که خانه را کوچک و دلگیر کند. و نه روشن است که زود کثیف شود پس از نظر چرک تاب بودن و روحیه بخش بودن عالی است. زمینه طوسی برای دکوراسیون‌های روشن و تیره جذاب است. زیرا این رنگ با سفید، دودی، نقره‌ای، آبی، قهوه‌ای ست می‌شود. در طرح‌های جدید شاهکار خاطره، فرش طوسی را با طلاکوب کردن خاص و جذاب کرده‌ایم. فرش طوسی طلاکوب یکی از شاهکارهای فرش ماشینی در این روزها است.

تلفن خرید فرش

 

خرید فرش زمینه طوسی

فرش وسیله‌ای است که طول عمر زیادی دارد و ما مدت زمان زیادی از آن استفاده می‌کنیم. اگر رنگ فرش تیره باشد قطعا در آینده دچار مشکلاتی می‌شویم و مجبور به تعویض آن خواهید بود. همچنین در صورتی که رنگ فرش روشن باشد ممکن است زود به زود کثیف و از بین برود. پس چه کنیم؟ رنگ خوب، رنگی هست که چرک تاب باشد، مثل طوسی، سیلور، نقره‌ای، ترمه‌ای، فیلی. که رنگ‌هایی چرک تاب و البته روشن هستند.

خرید قسطی فرش ماشینی کاشان

 

 

رنگ فرش مد سال 1403

زمینه طوسی در سال 1402 وارد صنعت فرش ماشینی شد. البته قبلا فرش با این زمینه بافت می‌شد اما طوسی پررنگ بود که اصلا زیبا نبود. در سال 1402 رنگ طوسی جدیدی که مایل به رنگ نقره‌ای هست تولید شد. که حاصل آن فرش‌های زمینه طوسی بود که در حال حاضر تولید می‌شود. این رنگ خاص و زیباست و جلوه بی‌نظیری دارد و قطعا رنگ مد سال 1403 در فرش ماشینی طوسی است. فرش مد سال 1403.

ضمانت فرش

قیمت فرش طوسی

برای خرید فرش طوسی کافیست با شماره 09134592153 تماس بگیرید. همکاران ما به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند. لذا برای اطلاع از قیمت مدل‌های فرش طوسی کافیست تماس بگیرید. در کل فرش طوسی به صورت فرش 700 شانه و فرش 1200 شانه تولید می‌شود. عکس محصولاتی که در این صفحه است 700 شانه و 1200 شانه است. تراکم فرش 700 شانه 2550 و تراکم فرش 1200 شانه 3600 است. نخ هر دو شانه 100 درصد اکرلیک هیت ست است. بدون پرز و ضد حساسیت است. فرش دودی، فرش مشهد.

 

 

فرش طوسی طلایی جدید

یکی از سبک‌های جدید فرش ماشینی با زمینه طوسی، ترکیب رنگ طوسی با طلایی است. اگر به عکس فرش جدید طوسی نگاه کنید متوجه می‌شوید که فرش طوسی طلایی یکی از زیباترین فرش‌ها است. شاید ترکیب طلایی با هیچ رنگی نتواند این هارمونی زیبا را در فرش ایجاد کند. در صورتی که مبلمان شما طلایی است می‌توانید با فرش طوسی طلایی آن را ست کنید.

 

قالی طوسی

نام قالی یکی از نام‌های فرش است که از دیرباز تاکنون روی فرش قرار داشته است. دلیل اینکه برخی از افراد هنوز به فرش ماشینی نیز قالی می‌گویند برای همان سابقه قدیمی فرش دستباف است. شما می‌توانید عکس قالی طوسی، قالی رنگ طوسی جدید را در سایت شاهکار خاطره کاشان مشاهده نمایید. جدیدترین مدل‌ها همراه با قیمت در قسمت محصولات سایت ما قابل مشاهده است. همچنین می‌توانید برای خرید قالی طوسی با شماره 09134592153 تماس بگیرید. برای خرید حضوری هم می‌توانید به آدرس ما کاشان، شهرک صنعتی انصار مراجعه نمایید.

 

انواع فرش طوسی رنگ

شانه و تراکم در فرش انواع مختلفی دارد به همین دلیل فرش طوسی در انواع مختلف وجود دارد. از فرش 700 شانه طوسی با تراکم 2550 تا فرش 1200 شانه و… در سایت ما وجود دارد. برای دیدن انواع مختلف فرش طوسی می‌توانید تصویر محصولات را در همین صفحه مشاهده نمایید. همچنین می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام، واتس آپ، روبیکا و… با شماره 09134592153 در ارتباط باشید. همکاران ما تصویر جدیدترین مدل‌های فرش طوسی را در انواع مختلف شانه و تراکم برای شما ارسال می‌کنند.

دکوراسیون منزل با فرش طوسی

چیدمان دکوراسیون منزل نیاز به سلیقه دارد، بانوان جوان و عروس خانم‌ها سلیقه بسیار خوبی در چیدمان دارند. استفاده از تضاد رنگی و همچنین ست نمودن مبل با فرش و پرده باعث می‌شود تا فضای زیبا و جذاب داشته باشیم. در دکوراسیون‌های امروزی قالب رنگی ساختمان به رنگ سفید و روشن است. در این شرایط استفاده از رنگ توسی در دکوراسیون باعث می‌شود تا خانه بسیار جذاب شود. هارمونی بین رنگ توسی و سفید بسیار دیدنی است و نگاه هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌نماید.

 

فرش طلاکوب طوسی

 طلاکوب بودن در فرش یک جذابیت دو چندان است، زیرا فرش‌های تولیدی این روزها به خودی خود زیبا هستند. وقتی این فرش‌ها به صورت طلاکوب گل برجسته نیز بافت می‌شوند این جذابیت دو چندان می‌شود. در طراحی جدید فرش توسی نیز شما می‌توانید فرش طلاکوب طوسی را به صورت گل برجسته خریداری نمایید. قیمت فرش گل برجسته نیز کمی گران‌تر از فرش ساده است. نخ فرش طلاکوب نیز در اغلب موارد اکرلیک است و نخ‌های برجسته از جنس هایبالک هستند. این سبک جدید فرش ماشینی مانند نمونه‌های قدیمی گل برجسته نیست و اصلا ان مشکلات را ندارد.

 

جدیدترین مدل فرش طوسی

فرش افشان طوسی

یکی از نقشه‌های پرفروش فرش طوسی نقشه افشان است. این نقشه به دلیل نداشتن ترنج و یکپارچه بودن بسیار مورد استقبال قرار گرفت. دکوراسیون مدرن یا کلاسیک هردو با فرش افشان زیبا است. مدل‌های افشان چند سالی هست که پرفروش هستند. ولی امسال با رنگ طوسی خاص‌تر نیز شدند و قطعا طرح‌های خاص و جذابی را خواهیم دید. قطعا شما هم دوست دارید تا مدل‌های جدید را ببینید. پس در شبکه‌های اجتماعی به ما پیام دهید تا همکاران من عکس مدل‌های جدید را برای شما ارسال کنند. قیمت فرش 12 متری.

فرش طوسی پررنگ

پررنگ بودن طوسی در رنگ زمینه باعث می‌شود تا بتوانید این فرش را با رنگ‌های دیگری مانند نقره ای ست کنید. در پالت‌های قدیمی رنگ توسی به صورت پررنگ بود و افراد به جای خرید دلفینی یا دودی اقدام به خرید فرش توسی می‌کردند. اما با جدیدتر شدن پالت رنگی شرکت‌های تولید کننده فرش ماشینی، رنگ توسی نیز کم رنگ‌تر شد تا به رنگ نقره ای نزدیک شود. اگر به دنبال خرید فرش طوسی پررنگ هستید می‌توانید با شماره 09134592153 تماس بگیرید.

 

فرش طوسی تیره

تیره بودن فرش باعث می‌شود تا خانه تاریک شود اما فرش طوسی تیره اینطور نیست. زیرا این تیرگی اصلا مانند تیرگی فرش سرمه ای نیست و بسیار زیبا است. شما می‌توانید برای دیدن فرش طوسی تیره جدید با شماره 09134592153 تماس بگیرید. یا از طریق شبکه‌های اجتماعی با این شماره در ارتباط باشید، شما می‌توانید عکس فرش مورد نظرتان را نیز برای ما ارسال نمایید. اگر آن نقشه در محصولات ما باشد آن را برای شما بافت می‌کنیم.

 

فرش طوسی روشن

ابعاد فرش به صورت استاندارد در همه شرکت‌ها وجود دارد و اگر شما نیاز به فرش با رنگ یا سایز خاص هستید. می‌توانید با ما در ارتباط باشید، همکاران ما در بخش پشتیبانی به همه سوالات ما پاسخ می‌دهند. روشن بودن رنگ توسی باعث شد تا این فرش در سال 1402 بسیار پرفروش باشد و برای سال جدید هم همچنان مد باشد. برای خرید فرش رنگ طوسی روشن می‌توانید در سایت ما محصولات را مشاهده کنید و یا با شماره 09134592153 تماس بگیرید.

 

 

فرش توسی

کدام درست است؟ فرش زمینه توسی یا فرش زمینه طوسی فرقی ندارد. در زبان فارسی این موارد وجود دارد و از نظر مفهوم هیچ فرقی ندارد. مثل تهران یا طهران که هر دو یکسان هستند. در صنعت فرش ماشینی نیز برخی از شرکت‌ها یا مغازه‌ها فرش طوسی می‌نویسند و برخی فرش توسی می‌نویسند. که هر دو در اصل یکی هستند ولی ممکن است طوسی هر شرکت با شرکتی دیگر تفاوت داشته باشد. اخذ نمایندگی فرش کاشان، خرید اینترنتی فرش، فرش آران و بیدگل.

فرش مدرن رنگ طوسی

فرش‌های مدرن چند وقتی هست که مهمان خانه‌های ما ایرانی‌ها شدند. درست است که با اصالت فرش ایرانی در تضاد هستند و در واقع نماد فرش ترک هستند. ولی هستند کسانی که سلیقه‌ای متفاوت دارند ما همه انسان‌ها یکسان نیستیم. پس باید فرش مدرن را یک دسته بندی اصلی در فرش ماشینی بدانیم. حتی فرش دستباف نیز به دلیل استقبال زیاد مردم از فرش مدرن، وارد این حوزه شده است. این یعنی فرش ماشینی مدرن اینقدر تحول ایجاد کرده است که فرش دستباف ایرانی نیز به این سو می‌رود. کارخانه فرش کاشان.

فرش طوسی جدید

در قدیم طرح‌ها اصیل و سنتی بود یعنی فرش‌ها زاده ذهن بافنده بود و اصلا نقشه نداشتند. بانوان قالی باف با ذهن خود از طبیعت و حیوانات و… فرش می‌بافتند. بعدها با ورود افرادی هنرمند به حرفه نقشه کشی قالی، این زیبایی به فرش وارد شد. درست است که فرش به خودی خود هنر است اما نقشه و نقشه کش است. که هنر را وارد این زیرانداز می‌کند. فرش نقره ای، خرید فرش وینتیج، خرید فرش طوسی.

شاید نقاشی‌های کوبیسم را دیده باشید، در نگاه اول فقط رنگ‌های درهم می‌بینید. اما با دقت در این نقاشی‌ها زیبایی و هنر را می‌بینید. نقشه فرش‌های مدرن نیز مثل نقاشی کوبیسم در نگاه اول ساده و بی روح است. با گذشت زمان و دقت کردن در نقش فرش مدرن متوجه زیبایی آن می‌شوید. تغییر و تحول جز جدانشدنی زندگی انسان است پس فرش مدرن نیز زیباست، زیباتر هست اگر فرش مدرن طوسی باشد. فرش جهیزیه.

 

فرش کاشان

همیشه فرش ماشینی یکی از ملزوماتی هست که خانم‌ها به آن حساس هستند. کیفیت خوب در کنار زیبایی و جذابیت زیاد از خواسته‌های بانوان است. در صورتی که به نمایشگاه‌های فرش مراجعه کرده باشید با طیف وسیعی از طرح، رنگ، شانه و تراکم روبرو شدید. قطعا این حجم از تنوع باعث می‌شود هر خریداری گیج شود. همچنین بسیاری از فروشندگان از این گیج شدن خریداران استفاده کرده و محصولات نا مرغوب خود را به فروش می‌رسانند. بهترین راه برای خرید مطمئن و البته ارزان، خرید مستقیم از کارخانه است. کارخانه‌های زیادی در منطقه کاشان وجود دارند که شما می‌تواند محصولاتی خوب و البته درجه یک را ارزان خریداری نمایید.

فرش آران و بیدگل

در نزدیکی شهر کاشان، شهرستان آران و بیدگل که شامل دو شهر به هم چسبیده است قرار دارد. مردمان این شهرستان از گذشته تا امروز در صنعت فرش فعالیت داشته‌اند. فرش دستباف ایرانی که در گذشته تولید زیادی داشت، در شهرهایی مانند کاشان، آران و بیدگل، قم، یزد، تبریز و… بافت می‌شد. با گران شدن فرش دستباف فضا برای رشد فرش ماشینی مهیا شد تا جایی که در حال حاضر عمده فرش تولید شده و عرضه شده در بازار را فرش ماشینی تشکیل می‌دهد. کیفیت فرش ماشینی نیز با افزایش کیفیت نخ و همچنین بهبود دستگاه‌های بافندگی بسیار بهتر از گذشته شده است، خرید فرش طوسی.

فرش ماشینی خوب

خوب بودن یک فرش را چه طور می‌توان تعیین نمود؟ قطعا ملاک‌های خوب بودن فرش باید مشخص شود تا فرشی را فرش ماشینی خوب بدانیم. از ملاک‌های فرش خوب می‌توان به: جنس نخ، دستگاه بافندگی، ارتفاع خاب، شانه و تراکم و… اشاره کرد. به طور مثال برخی از افراد روی زمین می‌نشینند و برخی روی مبل، در این شرایط افرادی که روی زمین می‌نشینند. خاب بلند بودن فرش را می‌پسندند زیرا فرش نرم‌تر است. اما کسانی که روی مبل می‌نشینند بیشتر به دنبال فرش زیبا هستند مانند فرش 1200 شانه و فرش 1500 شانه. اینجا خوب بودن فرش برای هر کسی متفاوت است، ابتدا باید خواسته خود را از فرش مشخص نمایید.

 

5/5 - (2 امتیاز)

14 دیدگاه دربارهٔ «خرید فرش طوسی»

 1. ترانه۳۹۸۰

  خیلی زیبا بود از مطالب استفاده کردم زمینه طوسی واقعا هم ب دکوراسیون منزل ما میاد هم دیگه خیلی تیره نیست الان سفارش بدم چند روزه بدستم میرسه؟

  1. سلام وقت بخیر
   خوشحالیم که تونستیم در انتخاب فرش کمک تون کنیم.
   اگر سفارش شما در انبار موجود باشد با توجه به شهر شما حدودا 1 الی 3 روزه تحویل می شود. ولی اگر سفارش شما در انبار موجود نباشد، 7 روزه بافت میشه و براتون ارسال میشود.

  1. سلام
   وقت بخیر
   شما چه سایزی میخواهید؟
   لطفا با شماره 09134592153 در ارتباط باشید

 2. بازتاب: قیمت فرش 12 متری

 3. بازتاب: کارخانه فرش کاشان

 4. بازتاب: خرید فرش قرمز | خرید جدیدترین مدل‌های فرش قرمز👉

 5. بازتاب: خرید فرش وینتیج | فرش مراکشی ✔️

 6. بازتاب: فرش سرمه ای | خرید فرش سرمه ای

 7. بازتاب: فرش زمینه بژ | خرید فرش زمینه بژ ✔️

 8. بازتاب: فرش مد سال 1403 | فرش مد امسال

 9. بازتاب: فرش زمینه خاکی | فرش خاکی | جدیدترین مدل‌های فرش خاکی

 10. بازتاب: فرش زمینه دودی + فیلم

 11. بازتاب: فرش سجاده | سجاده فرش | فرش سجاده ای

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: لطفا کپی نکنید باتشکر