اخذ نمایندگی فرش کاشان

نمایندگی فرش کاشان

اخذ نمایندگی فرش کاشان. خرید فرش کاشان در راستای تحقق اهداف بلند مدت شرکت فرش کاشان، این شرکت تصمیم دارد. با شرایط ویژه و خاص برای کسانی که دوست دارند در این صنعت مشغول به کار شوند. نمایندگی ویژه با شرایط انحصاری اعطا نماید. همچنین کلیه کسبه که در حوزه فرش و منسوجات فرش فعالیت دارند. می‌توانند در این طرح شرکت نمایند. در این طرح نمایندگی هم آقایان و هم بانوان می‌توانند به عنوان نماینده ثبت نام کنند در ادامه با ما همراه باشید. افراد با تجربه در صنعت فرش و موکت اولویت اخذ نمایندگی هستند.

تلفن تماس فرش کاشان جدید

شرایط اخذ نمایندگی فرش

طبق موارد زیر متقاضی دریافت نمایندگی فرش باید شرایط زیر را فراهم کند. لازم به ذکر است که اعطای نمایندگی در ابتدا به صورت موقت است.

 • متقاضی باید حداقل سن 24 سال را دارا باشد.
 • همچنین متقاضی باید پروانه کسب در حوزه خرید فرش ماشینی را داشته باشد. یا در زمان درخواست نمایندگی، درخواست پروانه کسب را نیز بدهد.
 • اولویت باکسانی است که صاحب ملک هستند.
 • متقاصی در صورت اجاره محل باید اجاره نامه به نام خودش باشد.
 • قیمت محصولات در هر نمایندگی به صورت مشخص خواهد بود.
 • متقاضی باید به عنوان ضمانت سند ملکی را در رهن شرکت قرار دهد.

بنر

 

اعطای نمایندگی فرش کاشان

اخذ نمایندگی از کارخانه فرش

دریافت نمایندگی فرش کاشان از کارخانه خیلی ساده آسان و قابل دستیابی است. دوستان عزیز دریافت نمایندگی فرش ماشینی برای کسانی است. که درحوزه فرش ماشینی یا دستباف فعالیت دارند یا داشتند دریافت نمایندگی فرش کاشان برای همه نیست. با فرش آشنایی دارید یانه؟ اگر با فرش ماشینی و دستباف آشنایی ندارید اصلا خوب نیست خرید فرش 700 شانه. ورشکستگی نتیجه کسانی است که بدون تخصص و آشنایی وارد حوزه فرش می‌شوندخرید فرش 1200 شانه.

بنر 1

 

اخذ نمایندگی فرش بدون سرمایه

آیا می‌توان بدون سرمایه نمایندگی فرش گرفت؟ بله می‌توان. این نوع نمایندگی به صورت محدود و فقط به یک نفر در هر شهر داده می‌شود. در واقع نماینده وظیفه دارد در ابتدا با تبلیغات برای محصولات شرکت. در شبکه‌های اجتماعی و دوستان و خانواده خود اقدام به فروش نماید. با هر فروش درصدی از آن فروش به نماینده اعطا می‌شود. این روش نمایندگی را نمایندگی اعتباری فرش کاشان می‌نامند و از این طریق می‌توانید بدون سرمایه کسب درآمد کنید.

 

فرش 700 شانه

 

دریافت نمایندگی فرش کاشان رایگان

رایگان نمایندگی دریافت کنید! فقط کافیست از طریق تلگرام و واتس آپ با شماره 09134592153 در ارتباط باشید. در پیام خود اعلام کنید متقاضی دریافت نمایندگی رایگان فرش هستید مشاوران ما شما را در این زمینه یاری می‌کنند. اگر شغل ندارید یا می‌خواهید درآمد دوم داشته باشید قطعا این بهترین انتخاب است. چون بدون نیاز به هیچ سرمایه ای شما می‌توانید کسب درآمد کنید. صنعت فرش ماشینی به دلیل نیاز مردم به فرش یک شغل پردرآمد برای شما است. فرش زمینه تیره.

 

خرید اقساطی

 

دریافت نمایندگی فرش در استان‌ها

برای دریافت نمایندگی فرش در مشهد، دریافت نمایندگی فرش در تهران. و همچنین دریافت نمایندگی فرش در اصفهان، دریافت نمایندگی فرش در شیراز. سایر شهرها و استان‌ها از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره 09134592153 در ارتباط باشید کارسناسان ما شما را راهنمایی می‌کنند. شهرهای اراک، سمنان، قزوین، زنجان، کرج، رشت، ساری، استان مازندران، اردبیل، بوشهر، کیش، کرمان، گرگان، استان کردستان. تبریز نمایندگی ویژه اعطا و انحصاری می‌شود.، سجاده فرش.

 

فرش افشان دودی با دکوراسیون تیره

 

اخذ نمایندگی فرش سال 1402

در سال 1402 چه شغلی بهتر است؟ جواب شما اینجا است. همه شغل ها در ایران خوب هستند چون ایران یک اقتصاد نوپا است. گردش سرمایه در ایران زیاد است و شما می‌توانید به راحتی در هر شغلی موفق شوید. پس کافیست اراده کنید و یک شغل را شروع کنید. ما در مجموعه فرش شاهکار خاطره کاشان در صورتی که بخواهید به شما نمایندگی فرش اعطا می‌نماییم.

فرش جدید عقیق

 

اخذ نمایندگی فرش 700 شانه

برای نمایندگی فرش در کاشان شما می‌توانید در ابتدا نمایندگی فرش 700 شانه را بگیرید. زیرا بسیاری از مردم قدرت خرید بالایی ندارند و بیشتر محصولات 700 شانه را می‌خرند. شرایط نمایندگی فرش 700 شانه هم همان شرایط کلی نمایندگی فرش هست. تفاوتی ندارد و شما می‌توانید درخواست نمایندگی فرش 700 شانه را بدهید. مدت زمان اعتبار نمایندگی 1 سال است البته در ادامه به 5 ساله ارتقا می‌یابد.
فرش افشان زمینه تیره

اخذ نمایندگی فرش 1200 شانه

فرش 1200 شانه با تراکم 3600 تولید می‌شود برای اخذ نمایندگی فرش 1200 شانه از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره 09134592153 در ارتباط باشید. کیفیت و زیبایی فرش 1200 شانه باعث پرفروش شدن این محصول می‌شود. نخ 100 درصد اکرلیک و بافت طلاکوب و گل برجسته از مزایا و ویژگی‌های فرش 1200 شانه است. قبل از اخذ نمایندگی فرش 1200 شانه لطفا ابتدا با محصولات فرش شاهکار خاطره آشنا شوید.

اخذ نمایندگی فرش 1500 شانه

دستباف گونه ماشینی بهترین نام برای فرش 1500 شانه است. تراکم فرش 1500 شانه 4500 است یعنی ریزبافتی درحد فرش 50 رج قم و کیفیت درجه یک. قطعا با دیدن فرش 1500 شانه متوجه ظرافت و لطافت این فرش مشهد می‌شوید این فرش دودی بسیار شبیه فرش دستباف است. قیمت فرش 1500 شانه نسبت به سایر شانه‌ها بالاتر است برای اخذ نمایندگی فرش 1500 شانه. سرمایه اولیه بیشتری نیاز دارید. خرید فرش کرم.
فرش افشان زمینه خلوت

دریافت نمایندگی فرش کاشان چگونه است؟

خیلی ساده نمایندگی فرش کاشان را بگیرید فقط کافیست تا از طریق شبکه های مجازی تلگرام و واتس اپ با مشاوران ما در ارتباط باشید. هر زمان که تمایل داشتید نمایندگی فرش کاشان را داشته باشید. از طریق شبکه های مجازی با ما در ارتباط باشید. فکر می‌کنید اخذ نمایندگی فرش کاشان سخت است؟ اینطور نیست. فقط کافیست اراده و پشتکار داشته باشید همه چیز حل می‌شود. داشتن یا نداشتن نمایندگی باعث پیشرفت نمی‌شود. بلکه اراده انسان است که باعث پیشرفت می‌شود خرید فرش جهیزیه.

 

اخذ نمایندگی فرش کاشان چطوره؟

کسب و کار فرش چطوره؟ اخذ نمایندگی فرش خوبه؟ بله، خوب هست. چون اخذ هر نمایندگی خوب هست کسانی که دوست دارند یک شب به جایی برسند و درآمد بالایی داشته باشند. لطفا برای اخذ نمایندگی هیچ کجا اقدام نکنند زیرا اخذ نمایندگی باعث پولدار شدن شما نمی‌شود. کار کار کار و فقط کار باعث پولدار شدن شما می‌شود و همین و بس. فعالیت مداوم و پشتکار داشتن در کنار اخذ نمایندگی باعث پولدار شدن شما در آینده خواهد شد. دریافت نمایندگی فرش کاشان چقدر است؟ اخذ نمایندگی فرش کاشان چند است؟ فرش زمینه روشن.

اخذ نمایندگی شگی، فرش آشپزخانه، گلیم

شگی پرزبلند یکی از محصولات خاص فرش کاشان است شما می‌توانید برای اخذ نمایندگی شگی اقدام کنید. قیمت شگی پرز بلند با توجه به قیمت فرش طوسی خیلی مناسب است. استقبال مردم از فرش شگی بسیار زیاد است تا جایی که در سال اخیر درخواست‌ها زیاد شد است. فرش آشپزخانه نیز یکی از محصولات فرش کاشان است که می‌توانید اخذ نمایندگی فرش آشپزخانه. بگیرید همچنین نمایندگی گلیم و گبه نیز اعطا می‌شود. بهترین برند فرش، فرش مد سال 1402.

فیلم فرش

نکته مهم: به دلیل نوسانات دلار و بازار ارز و عدم ورود نخ خارجی به کشور و همچنین پر بودن ظرفیت تولید نخ داخلی، در حال حاضر در سال 1402 امکان ارائه نمایندگی جدید نداریم. در صورت ورود نخ خارجی به کشور طی ماه های آینده شاید در سال 1402 نیز نمایندگی جدید اعطا نماییم. در غیر اینصورت اخذ نمایندگی فرش در سال 1402 منتفی است. شما می‌توانید برای اخذ نمایندگی در سال 1403 با ما در ارتباط باشید. تلفن 09134592153 است.

5/5 - (1 امتیاز)

31 دیدگاه دربارهٔ «اخذ نمایندگی فرش کاشان»

  1. سلام وقت بخیر
   جهت اطلاعات بیشتر و اخذ نمایندگی از طریق روبیکا یا واتس اپ با شماره 09134592153 تماس بگیرید

 1. ایرج کوچکی

  سلام درخواست نمایندگی در شهرستان مرزی قصرشیرین ومرز خسروی استان کرمانشاه را دارم

 2. ایرج کوچکی

  درخواست نمایندگی فرش در شهرستان مرزی قصرشیرین و شهرستان خسروی استان کرمانشاه هستم

 3. حمید کریمی

  سلام درخواست نمایندگی در شهر نوشین شهر ارومیه رو داشتم
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. با سلام جناب آقای حمید کریمی، در حال حاضر امکان اعطای نمایندگی فرش در سال 1402 تا تیر ماه محقق نشده است و این موضوع به دلیل عدم ثبات قیمت نخ در بازار است. باید تا متعادل شدن قیمت نخ و یا واردات نخ خارجی صبر نمایید.

 4. محمدسعید روستایی

  سلام من مغازه 80متری دارم با بلکن 105مت میشود شهرستان مرودشت حدود 500ملیونیم داراییمه فعلا دارم شهرستان مرودشت میشه راهش انداخت و یواش یواش تکمیلش کرد

 5. سلام اگه اعطا نمی شود پس این صفحه را تغییر بدهید وقت دیگران را هم نگیرید

 6. سلام . کسی بخاد بازاریابی کنه واس خودش میکنه میاین قبل واگذاری نمایندگی میگین اول باید بفروشی
  این دیگ چجورشه بگین بازاریاب میخایم دیگه

  1. سلام حق انتخاب دارید که به صورت شخصی بازاریابی کنید ولی قیمتی که به بازاریات اعلام میشه با قیمتی که به نمایندگی اعطا می‌شود. فرق دارد. در صورتی که تمایل به بازاریابی داشته باشید می‌تونیم با شما همکاری کنیم.

 7. رسول ال کثیر

  سلام وقت بخیر خسته نباشید امیدوارم حالتون و فروشتون پر برکت باشه
  میخوام تو استان خوزستان شهر شاوور نمایندگی بزنم میشه راهنمایم کنم

  1. سلام
   وقت بخیر
   امیدواریم شما هم حالتون خوب باشه و زندگی پر برکتی داشته باشید.
   فعلا نمایندگی اعطا نمی‌شود.

 8. سلام متقاضی اخذنمایندگی و فروش فرش در کشور پاکستان شهر کراچی هستم امکان تحویل در پاکستان میسر هست اعلام بفرمایید آمادگی فروش رو دارم

 9. سلام بنده میخوام نمایندگی فرش بگیرم واسه استان آذربایجانشرقی شهرستان مراغه ضمنا سابقه در بافندگی و خرید و فروش فرش هم دارم ‌.

 10. بازتاب: سجاده فرش کاشان | فرش سجاده کاشان مستقیم از کارخانه

 11. بازتاب: خرید فرش وینتیج | فرش مراکشی ✔️

 12. بازتاب: فرش مد سال 1403

 13. بازتاب: خرید فرش طوسی ✔️ 30 طرح جدید + عکس

 14. سلام وقت بخیر درخواست نمایندگی برای شهرستان مراغه داری ملک به متراژ 460متر در سه طبقه را دارم

 15. بازتاب: خرید فرش فیلی | جدیدترین مدل‌ها + دکوراسیون 👉️

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: لطفا کپی نکنید باتشکر