فرش زمینه فیلی

خرید فرش فیلی

خرید فرش ماشینی فیلی

خرید فرش فیلی، شاید به دنبال فرشی هستید که زمینه روشن باشد و فرش زمین کرم را به دلیل زود لک و کثیف شدن. و اینکه زود به زود بخواهید بشویید مدنظرتان نباشد. اینکه بخواهید فرش زمینه تیره و سرمه‌ای انتخاب کنید. که خانه‌تان دلگیر و تیره شود. برایتان مشکلی وجود داشته باشد. ما به شما فرشی پیشنهاد می‌کنیم. که نه مشکل شستشو داشته باشید. و نه تیره بودن فرش. فرش با زمینه فیلی یکی از بهترین انتخاب هست. از جدیدترین و پرفروش‌ترین فرش‌های اخیر فرش فیلی است فرش کاشان.

تلفن خرید فرش

 

 

خرید فرش زمینه فیلی

خرید فرش زمینه فیلی منزل‌تان را شیک و امروزی می‌کند. و برای عروس خانم‌ها و خانواده‌هایی که می‌خواهند. فرش زمینه روشن داشته باشند. و با هر نوع مبلمان و پرده‌ای هماهنگ کنند. طیف رنگ‌های خاکستری از جمله رنگ فیلی از دسته رنگ‌های خنثی و سرد هستند. و می‌توان آن‌ها را با رنگ‌های گرم و سرد ست کرد. همچنین فرش فیلی با رنگ‌هایی مانند طلایی و مشکی ست می‌شود. چیدمان دکوراسیون با فرش زمینه فیلی بسیار آسان است.

قیمت فرش 12 متری

 

از نظر روانشناسی رنگ طوسی در بین رنگ‌های سیاه و سفید قرار دارد. و نشانه‌ای از تعادل و منطق است. رنگ فیلی آرامش بخش بوده. و نمادی از بزرگی و متانت است. رنگ طوسی و فیلی برای استفاده در دکوراسیون‌های اسپرت و کلاسیک گزینه خوبی است. رنگ‌های طیف طوسی حس درونگرایی را منتقل می‌کنند. رنگ فیلی و ترمه‌ای در فرش ماشینی تا حدودی نزدیک به هم هستند. تا حدی که برخی از تولید کنندگان فرش ماشینی این دو رنگ را یکی می‌دانند.

فرش زمینه روشن جدید

ست کردن فرش فیلی با مبل

مبل‌های طوسی روشن یا تیره‌تر با فرش فیلی به خوبی ست می‌شوند. و هماهنگی خوب و درستی ایجاد می‌کنند. اگر از مبل طوسی روشن استفاده کنید. کنتراست تیرگی و روشنی کمتر شده. و در نهایت هارمونی بالاتر می‌رود. به این ترتیب فضای خانه آرامش بخش‌تر و ملایم‌تر می‌گردد. اما طوسی‌های تیره‌تر که در مبل‌ها به کار می‌رود. در کنار رنگ فیلی فرش منجر به ایجاد کنتراست. تیره و روشن شده و فضا را پر انرژی‌تر می‌کند.

 

 

فرش عروس

 

دکوراسیون با فرش زمینه فیلی

با انتخاب فرش فیلی رنگ برای فضای اتاق پذیرایی، برای هماهنگ کردن دیگر لوازم اتاق دامنه وسیعی خواهید داشت. چون رنگ فیلی قابلیت ترکیب با رنگ‌های زیادی را دارد. و دکوراسیونی مدرن را خلق می‌کند. اولین انتخاب می‌تواند ترکیب رنگ‌های ساده. و کلاسیک آبی تیره و مشکی، برای لوازم خانه باشد. پیشنهاد ما خرید فرش ساده، مانند و مبلمان ال آبی تیره است. برای لوازم تزیینی خانه هم می‌توانید از رنگ‌هایی سفید و مشکی استفاده کنید فرش مد سال.

 

این ترکیب برای اتاق پذیرایی بزرگ و متوسط با نور کافی مناسب است. و فضایی بسیار مدرن را ایجاد خواهد کرد. دقت کنید که رنگ‌های تیره باعث کوچک جلوه دادن فضا می‌شوند. در زمان ترکیب فرش ماشینی به رنگ فیلی با رنگ طلایی نیز جلوه خاصی به فضای اتاق پذیرایی می‌دهد. استفاده از فرش زمینه تیره در محیط‌های کوچک، توجه نمایید که اتاق از نور کافی برخوردار باشد.

 

 

دکوراسیون فیلی طلایی

اگر چیدمان خانه شما کلاسیک است و قصد خرید فرش فیلی ساده برای پذیرایی را دارید. در کنار رنگ فیلی می‌توانید رنگ طلایی را به کار ببرید. برای نمونه، میزی از جنس سنگ مرمر مشکی. با رگه سفید و پایه طلایی بر روی فرش جلوه خاص و کلاسیکی به محیط می‌دهد. در این ترکیب، رنگ مبلمان را هم می‌توانید از ترکیب فیلی و طلایی انتخاب کنید. مبلمانی با پارچه فیلی و پایه‌های فلزی به رنگ طلایی گزینه خوبی است. قیمت فرش 12 متری.

 

 

اگر سبک دکوراسیون اتاق پذیرایی شما مدرن است. و می‌خواهید از فرش فیلی جدید در آن فضا استفاده کنید خرید فرش فیلی جدید از گزینه‌های خوب برای شما است. از خوبی‌های فرش‌های فیلی رنگ، عدم نمایش گرد و خاک و اشیاء ریز است. همچنین فرش فیلی به دلیل رنگش چرک تاب است. و کثیفی را نشان نمی‌دهد. و مزیت دیگر آن، هماهنگ راحت آن با رنگ‌های مختلف مبل، مانند کرم رنگ است. اخذ نمایندگی فرش کاشان.

 

در فرش‌های سنتی، پس زمینه با رنگ فیلی با نقوشی به رنگ کرم، طرح‌های مشکی، قهوه‌ای و… ترکیب می‌شود. جذابیت رنگ فیلی سبب شده تا در فرش‌های سنتی نیز علامندان زیادی داشته باشد. یکی از خدمات عالی و البته رایگان فرش شاهکار خاطره کاشان این است. که مشاوره تخصصی دارند. که می‌توانند به شما کمک کنند. تا فرشی زیبا برای چیدمان منزلتان انتخاب کنبد فرش دودی.

 

فرش ترمه ای

رنگ فیلی تقریبا رنگی شبیه به ترمه‌ای است. و جز رنگ‌های خنثی به شمار می‌‍آید. و همچنین به شما این امکان را می‌دهید با انواع رنگ‌های سرد و گرم ترکیب کنید. همچنین باید این نکته را نیز در نظر داشته باشید. که رنگ فیلی باعث کوچکتر دیده شدن فضا نیز می‌شود. فرش به رنگ فیلی یکی از پرطرفدارترین رنگ فرش هاست. که به دلیل خنثی بودن و قابل ست بودن با انواع رنگ‌های سرد و گرم طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است فرش گل برجسته.

 

 

قیمت فرش زمینه فیلی

همانطور که می‌دانید قیمت فرش به گزینه‌های مختلفی بستگی دارد. می‌توان مهم ترین آنها رو شانه و تراکم فرش ماشینی و الیاف استفاده شده در آن دانست. با افزایش شانه و تراکم قیمت فرش هم متاثر از آن افزایش پیدا می‌کند. در بازار فرش با شانه‌های مختلفی هست. که شامل فرش 500‌ شانه، فرش 700 شانه، فرش 1000 شانه، فرش 1200 شانه و فرش 1500 شانه است. در بعضی از موارد دیده شده که متاسفانه خریدار یک رنگ بندی. فرشی را که به علت زیبا شدن آن رنگ بندی به قیمت بالاتری عرضه می‌کند. 

 

اول فرش بخریم یا مبل؟

رنگ فرش در انتخاب فرش بسیار موثر است. خیلی از نقشه‌ها و طرح‌ها با تغییر رنگ زیبای و حال و هوای طرح رو از بین می‌برند. و بسیاری از خریداران آن طرح رو فقط با همان رنگ دوست دارند. و پسند می‌کنند. به همین خاطر بسیاری از خریداران قبل از انتخاب مبل تصمیم به خرید فرش می‌کنند. زیرا در انتخاب رنگ فرش محدودیت بیشتری وجود دارد. به همین خاطر است. که کارشناسان و مشاوران دکوراسیون انتخاب اول فرش را بهتر از انتخاب مبل می‌دانند خرید فرش جهیزیه.

 

فرش فیلی در اتاق نشیمن

اگر می‌خواهید در اتاق نشیمن خود فضایی گرم داشته باشید. پیشنهاد می‌کنیم. از تعدادی اکسسوری چوبی برای تزیین فضای خانه استفاده کنید. برای مثال، ترکیب فرش فیلی و مبلمان راحتی چرمی. به رنگ قهوه‌ای و میز چوبی، گرما و صمیمت خوبی. به اتاق نشیمن مدرن شما می‌دهد. ای مزیت‌های این ترکیب رنگ در خانه، چرک تاب نبودن رنگ‌ها است. که باعث دیده نشدن لکه‌های کثیف کوچک می‌شود فرش طوسی.

 

فرش فیلی طلایی

ترکیب رنگ سفید در کنار فرش فیلی رنگ نیز تضاد زیبایی ایجاد می‌کند. اگر ابعاد اتاق نشیمن شما کوچک است. استفاده از رنگ سفید باعث، بزرگ‌تر جلوه دادن فضا می‌شود. البته دقت کنید که در فضاهای بزرگ زیاد از لوازم سفید رنگ استفاده نکنید. چون باعث بی روح شدن فضای اتاق می‌شود. رنگ بنفش جزء رنگ‌های خاص و لوکس است. و کمتر در دکوراسیون خانه‌های استفاده می‌شود. اگر از علاقمندان رنگ بنفش هستید. و مایل هستید. این رنگ را در فضای اتاق خود داشته باشید. پیشنهاد می‌کنیم از بنفش در کنار فرش زمینه روشن استفاده کنید.

فرش مدرن فیلی

رنگ فیلی، از جمله رنگ‌هایی است. که در فرش‌های سنتی هم دیده می‌شود. از فرش‌های سنتی فیلی رنگ، مانند فرش باغ گل کاشان می‌توان در فضاهایی به سبک کلاسیک و کلاسیک مدرن مورد استفاده قرار گیرند. ترکیب رنگ آبی با فیلی هارمونی زیبا و آرامش بخشی برای چیدمان اتاق نشیمن شما به ارمغان می‌آورد. البته که رنگ‌های آبی و فیلی از رنگ‌های سرد هستند پس بهتر است. برای افزایش انرژی در فضای اتاق از اکسسوری و لوازم تزیینی با رنگ گرم در کنار فرش آبی فیلی انتخاب کنید. بهترین برند فرش ماشینی.

 

استفاده از فرش فیلی در آشپزخانه

با انتخاب فرش فیلی رنگ برای فضای اتاق پذیرایی. برای هماهنگ کردن دیگر لوازم اتاق دامنه وسیعی خواهید داشت. چون رنگ فیلی قابلیت ترکیب با رنگ‌های زیادی را دارد. و دکوراسیونی مدرن را خلق می‌کند. اولین انتخاب می‌تواند ترکیب رنگ‌های ساده و کلاسیک آبی تیره و مشکی، برای لوازم خانه باشد. پیشنهاد ما خرید فرش فیلی ساده، مانند فرش افشان، و مبلمان ال آبی تیره است. برای لوازم تزیینی خانه هم می‌توانید از رنگ‌هایی سفید و مشکی استفاده کنید. این ترکیب برای اتاق پذیرایی بزرگ و متوسط با نور کافی مناسب است و فضایی بسیار مدرن را ایجاد خواهد کرد سجاده فرش.

فرش خاص فیلی

ترکیب فرش ماشینی به رنگ فیلی با رنگ طلایی نیز جلوه خاصی به فضای اتاق پذیرایی می‌دهد. اگر چیدمان خانه شما کلاسیک است. و قصد خرید یک فرش ساده برای پذیرایی را دارید. در کنار رنگ فیلی می‌توانید رنگ طلایی را به کار ببرید. برای نمونه. میزی از جنس سنگ مرمر مشکی با رگه سفید و پایه طلایی. بر روی فرش جلوه خاص و کلاسیکی به محیط می‌دهد. در این ترکیب، رنگ مبلمان را هم می‌توانید. از ترکیب فیلی و طلایی انتخاب کنید. مبلمانی با پارچه فیلی و پایه‌های فلزی به رنگ طلایی گزینه خوبی است.

تمامی محصولات فرش شاهکار خاطره کاشان دارای ضمانت 36 ماهه هستند و در صورت بروز هرگونه مشکل کارخانه در کنارتان است. برای پشتیبانی و تماس با واحد فروش می توانید با شماره 09134592153 تماس بگیرید. همچنین تلفن کارخانه 09140455540 است و شما می توانید در تایم اداری از ساعت 8 الی 14 در روزهای کاری با تلفن شرکت تماس بگیرید. کارخانه فرش کاشان.

فرش فیلی برای محیط کوچک

رنگ‌های تیره باعث کوچک جلوه دادن فضا می‌شوند. در زمان استفاده از رنگ ‌های تیره در محیط‌های کوچک. توجه نمایید که اتاق از نور کافی برخوردار باشد. اگر سبک دکوراسیون اتاق پذیرایی شما مدرن است. و می‌خواهید از فرش فیلی جدید در آن فضا استفاده کنید خرید فرش فیلی جدید از گزینه‌های خوب برای شما است. از خوبی‌های فرش‌های‌فیلی رنگ، عدم نمایش گرد و خاک و اشیاء ریز است. و مزیت دیگر آن، هماهنگ راحت آن با رنگ‌های مختلف مبل، مانند کرم رنگ است فرش گل برجسته.

 

استفاده از فرش فیلی در اتاق خواب

اگر ابعاد اتاق خواب شما بزرگ است. انتخاب یک رنگ تیره گزینه مناسبی برای این فضا است. رنگ‌های تیره در محیط‌های بزرگ باعث متناسب شدن ابعاد اتاق می‌شود. از جمله رنگ‌های تیره مناسب اتاق خواب می‌توان. به طیف رنگی فیلی اشاره کرد. یک فرش زمینه فیلی با طرح ساده جلوه زیبایی به اتاق خواب می‌بخشد. ترکیب کاغذ دیواری مشکی رنگ و لوازم چوبی سفید با فرش فیلی در یک محیط بزرگ، اتاقی مدرن با دکوراسیونی دلنواز ایجاد می‌کند. برای اتاقی با فضای کوچک می‌توانید ازفرش رنگ روشن طوسی فیلی استفاده کنید فرش وینتیج.

 

روان شناسی رنگ فیلی در دکوراسیون

طیف رنگ‌های خاکستری از جمله رنگ فیلی از دسته رنگ‌های خنثی و سرد هستند. و می‌توان آنها را با رنگ‌های گرم و سرد ست کرد. از نظر روانشناسی رنگ طوسی در بین رنگ‌های سیاه و سفید قرار دارد. و نشانه‌ای از تعادل و منطق است. رنگ فیلی آرامش بخش بوده و نمادی از بزرگی و متانت است. رنگ طوسی و فیلی برای استفاده در. دکوراسیون‌های اسپرت و کلاسیک گزینه خوبی هستند. رنگ‌های طیف طوسی حس درونگرایی را منتقل می‌کنند.

 

فرش فیلی با چه رنگ مبلی هماهنگ می‌شود؟

یکی از راه‌های ساده برای ست فرش با مبلمان استفاده از ترکیب رنگ فیلی با رنگ‌های مشابه و هماهنگ آن است. که باعث بزرگ‌تر شدن فضای داخلی خانه می‌شود. پس شما اگر در نظر داشته باشید. فرش خود را با سایر اجزای محیط خود ست کنید. به خصوص مبل، یکی از پیشنهادات ما استفاده از رنگ‌های مشابه و هم خانواده با رنگ فیلی است. مانند رنگ نقره‌ای، سفید، خاکستری، طوسی و… است خرید اینترنتی فرش.

 

 

حال اگر ما به جای در نظر گرفتن رنگ‌های مشابه، انتخاب‌مان. ست کردن فرش با رنگ‌های متضاد باشد چه باید بکنیم. به راحتی به شما پاسخ را می‌گوییم به دلیل اینکه رنگ فیلی یک رنگ خنثی است. به راحتی با رنگ‌های گرمی و سردی مانند زرد. نارنجی، قرمز، سبز، بنفش، شتری و… ترکیب می‌شود. که باعث ایجاد یک فضای شاد و روحیه بخشی می‌شود. پس شما دست به انتخاب درستی زده‌اید خرید فرش فیلی است.

 

 

دکوراسیون با مبل راحتی

مبل‌های راحتی سفید که بر روی یک فرش فیلی قرار داده شده‌اند. هماهنگی فوق العاده‌ای را با یکدیگر ایجاد می‌کنند. رنگ فیلی می‌تواند با کوسن‌هایی که بر روی مبل‌های سفید گذاشته شده اند. ست شود و چرخش رنگ به درستی برقرار گردد فرش فیلی که در آن از طرح‌های سفید استفاده شده باشد. بیشترین تناسب و همنشینی را با مبل‌های سفید برقرار می‌کند. و این موضوع برای داشتن یک دکوراسیون حرفه‌ای و جذاب لازم است فرش رنگ فیلی با والان پرده نیز باید ست شود فرش اران و بیدگل.

 

 

چنانچه رنگ سفید برای شما بی روح و خسته کننده به نظر می‌رسد. و دوست دارید از مبل کمی رنگی‌تری استفاده کنید. باید بدانید که فرش فیلی با مبل کرم به خوبی ست می‌شود. سرمای رنگ فیلی و گرمای رنگ کرم مبل‌ها با هم تضاد نزدیکی داشته و موجب ایجاد تعادلی عالی در فضا می‌شوند. بر روی مبل‌های کرم کوسن هایی به رنگ های فیلی، سفید و کرم تیره‌تر قرار دهید. تا همه چیز به خوبی باهم ست شوند. برای والان پرده‌ها نیز نصب والان‌هایی با پارچه روشن و سیلور رنگ ساده یا طرح دار انتخاب‌های مناسبی هستند.

 

 

فرش زمینه فیلی سنتی

رنگ فیلی، از آن دسته رنگ‌هایی محسوب می‌شود که تنها در فرش‌های مدرن کاربرد نداشته. و فرش‌های سنتی زیادی نیز با پس زمینه رنگ فیلی وجود دارند. این رنگ فرش‌های سنتی. می‌توانند برای فضاهایی که به سبک مدرن کلاسیک. چیده شده‌اند. مورد استفاده قرار بگیرند. در بازار فرش‌های سنتی، رنگ فیلی پس زمینه توانسته. با رنگ‌های زیادی اعم از کرم، رگه‌های مشکی، قهوه‌ای و چندین رنگ دیگر ترکیب شود خرید فرش فیلی است.

 

 

جذابیت این رنگ باعث شده بین علاقه‌مندان به فرش سنتی هم پرطرفدار باشد. و در فرش‌های سنتی که چندین و چند رنگ در هم می‌آمیزند انتخاب فرش فیلی یک انتخاب همیشه مطمئن است. چون ترکیب آن در هر صورت هماهنگ است. و با سایر عناصر مبلمان هم همخوانی خواهد داشت. تمام آنچه به آن اشاره شد. نشان می دهد که ترکیب رنگ فیلی، با رنگ‌های بسیار زیادی ممکن است خرید فرش ماشینی.

 

5/5 - (4 امتیاز)

5 دیدگاه دربارهٔ «خرید فرش فیلی»

  1. بازتاب: خرید فرش قرمز | جدیدترین مدل‌های فرش قرمز

  2. بازتاب: فرش کاشان جدیدترین مدل‌ها | مستقیم ازکارخانه بخرید

    1. سلام ممنون از اینکه نظر دادید. خیر فرش فیلی و ترمه‌ای هنوز پرفروش هست. زیرا نه تیره است که خانه تاریک شود. نه روشن است که زود کثیف شود.

  3. بازتاب: فرش نقره ای جدیدترین مدل های 1402 + فیلم عکس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: لطفا کپی نکنید باتشکر