فرش اتاق کودک (فرش عروسکی)

فرش اتاق کودک

فرش کودک، فرش اتاق کودک، خرید فرش کودک. فرش‌ها علاوه بر اینکه باید زیبایی داشته باشند. و دکوراسیون منزل را کامل کنند. باید دارای ویژگی‌هایی مهم دیگری نیز باشند. زیرا فرش‌ها جزء وسایلی هستند که با پوست بدن انسان دائما در تماس هستند. چون بچه‌ها معمولا روی فرش کاشان به بازی مشغول هستند. مخصوصا بچه‌هایی که توانایی راه رفتن ندارند. نیاز است که از فرشی با الیاف لطیف استفاده شود.

 

شرکت فرش شاهکار خاطره با استفاده از مواد اولیه با کیفیت، فرش‌هایی با نخ و الیاف لطیف تولید می‌کند. کودکان در حین بازی ممکن است که وسایل بازی خود را در دهان‌شان فرو ببرند. بنابراین نباید فرش اتاق کودک دارای پرز باشد. و یا آلودگی را به خود جذب کند. زیرا اگر چنین باشد باعث می‌شود. که وسایل بازی آن‌ها نیز در حین تماس با فرش پرز بگیرد. و یا آلودگی که در فرش وجود دارد را به خود جذب کند. و زمانی که کودک آن وسیله را در دهان خود قرار می‌دهد. آلودگی پرز وارد دهان کودک شود.

 

 

خرید فرش اتاق کودک

به دلیل این که کودکان دارای پوست حساس و نازک می باشند. می توانند هر گونه عفونت و باکتری را جذب کنند. بنابراین در هنگام خرید فرش اتاق کودک باید به نوع الیاف بکار رفته در فرش توجه کرد. و توجه به این نکته ضروری است. که به هیچ وجه حساسیت زا نباشد. کودکان در برابر ویروس‌ها و عوامل خارجی دارای هیچ مقاومتی نمی‌باشند. و به آسانی بیمار می‌شوند. به همین دلیل لازم است. که در هنگام انتخاب فرش برای اتاق آن‌ها فرشی را انتخاب کنید. که در آن‌ها از الیاف‌های ضدباکتری و ضدآلرژی استفاده شده باشد.

 

فرش کودک

 

زمانی که کودکان در حال بازی با وسایل‌شان است. و روی فرشی قرار دارند، باید فرش کودک نرم و لطیف باشد. و همچنین در برابر سرما و گرما عایق محکمی قرار بگیرد. پوست کودکان اگر در مجاورت با زبری و سفتی قرار بگیرد. دچار زخم و خراشیدگی می‌شود. فرش‌های فانتزی توانسته‌اند با دارا بودن پرز‌های بلند ویژگی لطیف بودن و نرمی را به همراه داشته باشند.

 

فرش کودک

شستشو و تمیز کردن فرش

اتاق کودک همیشه در معرض ریختن انواع مواد قرار می‌گیرد. مخصوصا غذا و رنگ‌های بازی و به دلیل حساس بودن کودکان نباید روی فرش آلودگی باقی بماند. بنابراین احتمال شستشوی فرش اتاق کودک بسیار زیاد است. بنابراین باید الیافی در آن‌ها بکار برود. که در برابر مواد شوینده و آب مقاوم باشند. و در هنگام شستشو دچار تغییر رنگ نشود. بنابراین برای خرید فرش علاوه بر این که فرش انتخابی ضد حساسیت و آلرژی باشد. باید در برابر شستشو مقاوم باشد. تا زود مستهلک نشود و طول عمر آن کم نشود و همچنین دارای کیفیت رنگ بالایی نیز باشد.

 

تلفن خرید فرش

 

فرش کودک با شخصیت کارتونی

کودکان در همان ابتدا از طریق دیدن، چیزهای زیادی می‌آموزند. و به همین دلیل وجود رنگ و طرح در اطراف آن‌ها دارای تاثیر زیادی در یادگیری‌شان است. روحیه کودکان یکی از مهم‌ترین مسائلی است که والدین باید به آن توجه کنند. تا بتوانند بر اساس روحیه آن‌ها وسایل مورد نیازشان را فراهم کنند. و باعث شود که حس خوبی را به آن‌ها القا کنند. طرح‌های کودکانه و رنگ‌های شاد مخصوصا شخصیت کارتونی مورد علاقه آن‌ها انتخاب مناسبی خواهد بود.

 

 

زمانی که می‌خواهید برای اتاق کودک‌تان فرش انتخاب نمایید. حتما به رنگ سایر وسایل استفاده شده در اتاق آن دقت نمایید. تا بتوانید رنگ فرش را متناسب با رنگ سایر وسایل انتخاب نمایید. سعی کنید رنگ‌های تیره یا به اصطلاح چرک تاب را انتخاب نمایید. تا کثیفی کمتر نشان داده شود نباید رنگ‌های چرک تاب مانند سبز. و قرمز را با رنگ‌های قهوه‌ای و مشکی اشتباه گرفت شود. رنگ‌هایی که در اتاق کودک استفاده می‌شود. در عین حال که چرک تاب است. باید گرما و شادابی فضای اتاق را حفظ نمایید.

 

خرید قسطی فرش ماشینی کاشان

فرش کودک پسرانه

به دلیل این که سلیقه‌ی هر جنسیت تفاوت دارد. اتاق پسر و یا دختر نیز با هم متفاوت است. و این تفاوت علاوه بر طرح  و رنگ در چیدمان نیز خودنمایی می‌کند. به همین خاطر است. که انتخاب فرش اتاق کودک نیز به جنسیت آن وابسته است. رنگ‌هایی مانند آبی، سبز، یشمی، سرمه‌ای. فیلی، خاکستری و غیره که جزو رنگ‌های سرد است. برای اتاق پسران مناسب‌تر است. و رنگ‌های نارنجی. قرمز، زرد، صورتی و غیره که جزو رنگ‌های گرم است. برای اتاق دختران مناسب‌تر است.

 

فرش کودک دخترانه

در مورد طرح فرش‌ها نیز می‌توان گفت فرش‌هایی که دارای. طرح‌های گل و عروسک است. مورد پسند دختران و فرش‌هایی که دارای طرح‌های حیوانات و ماشینی هستند. مورد پسند پسران است. در نتیجه فرش در سلامت کودکان نقش بسیار موثری را دارد. چه از لحاظ سلامت جسمی و چه از لحاظ سلامت روحی. فرش‌هایی که دارای بافت فشرده است. از نفوذ آلودگی در درون خود جلوگیری می‌کنند فرش وینتیج مراکشی.

 

 

فرش‌هایی که دارای خاب بسیار بلند هستند. موجب ناراحتی کودکان می‌شوند. و فرش‌هایی که دارای خاب بسیار کوتاه است نیز از نرمی و لطافت برخوردار نیستند و همچنین به دلیل این که ریشه محل تجمع آلودگی‌ها هستند. بهتر است فرش با ریشه مناسب را تهیه نمایید. شرکت فرش شاهکار خاطره تولید کننده انواع فرش‌های فانتزی در انواع رنگ‌ها و طرح‌ها است. شما عزیزان می‌توانید متناسب با وسایل و فضای اتاق خود، طرح و رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید فرش مد سال.

تلفن تماس فرش کاشان

 

اندازه فرش کودک

بهتر است فرشی که انتخاب می‌کنید تمام فضای اتاق را اشغال نکند. برای مثال برای اتاقی 9 متری فرشی با اندازه 6 متر می‌تواند گزینه مناسبی باشد. نکته مهمی که وجود دارد و باید به آن توجه کنید این است. که بچه‌ها معمولا موقع بازی، روی فرش می‌نشینند یا روی آن دراز می‌کشند. بنابر این بهتر است هنگام خرید فرش کودک علاوه‌بر توجه به نکات طراحی دکوراسیون. اندازه فرش را به گونه‌ای انتخاب کنید. که در شرایط مختلف، بدن کودک شما از فرش بیرون نماند اخذ نمایندگی فرش کاشان.

 

 

در اتاق کودک، می‌توانید برای تاکید بر بخش‌های کوچکتر، مثل جلوی قفسه‌ی کتاب. یا جلوی چادر بازی کودک، از فرش‌های کوچکتر مثل پادری استفاده کنید. البته در استفاده از پادری هم باید به هارمونی محیط توجه کنید. بهتر است برای انتخاب پادری، از رنگ ثانویه‌ی دکوراسیون استفاده کنید. البته این نکته را مد نظر داشته باشید. که اندازه‌ فرش کودک را هر چقدر هم کوچک در نظر بگیرید. باید به اندازه‌ای باشد که کودک بتواند راحت روی آن بنشیند. دراز بکشد و به فعالیت‌های خود، مانند کتاب خواندن، بازی با اسباب‌بازی بپردازد.

 

 

قیمت فرش کودک

فرش شگی، با توجه به بافت خاصی که دارد. معمولا انتخاب بسیاری از والدین برای اتاق فرزندان خودشان است. این فرش، از جمله فرش‌های فانتزی موجود در بازار است. که دارای موهای بلند و تراکم کمتر است. طرح این فرش‌ها، معمولا ساده است. و با انتخاب رنگ مناسب، می‌توان آن‌ها را در هر دکوراسیونی استفاده کرد. البته به یاد داشته باشید. در صورتی که تصمیم به استفاده از این نوع فرش گرفتید. باید چالش تمیز کردن آن را هم بپذیرید. چرا که باید به صورت مرتب، آن‌ها را نظافت کرد.

 

قیمت فرش کودک بستگی به شانه و تراکم فرش دارد. برای خرید فرش اتاق کودک می‌توانید با شماره 2153 459 0913 تماس بگیرید. همچنین می‌توانید از طریق واتس اپ با این شماره در ارتباط باشید. و جدیدترین طرح‌های فرش اتاق کودک را همراه با قیمت فرش کودک مطلع شوید. فرش شاهکار خاطره با عرضه بیش از 50 مدل فرش کودک دست شما را در انتخاب فرش کودک باز گذاشته است. همچنین می‌توانید طرح‌های دلخواه‌تان را برای ما ارسال کنید. تا برای‌تان تولید کنیم.

 

 

چه فرش برای بچه‌ها جذاب است؟

سبک‌ها و رنگ‌های مختلف بچه را جذب می‌کند. یک فرش رنگی و روشن می‌تواند انتخاب خوبی برای اتاق خردسالان باشد. اما اگر فرزندان شما در سن خاصی هستند. و ترجیحات خود را دارند، از آن‌ها بخواهید در تصمیم گیری برای خرید فرش مشارکت کنند. اما اگر فرزندان شما کوچکتر هستند. و هنوز توانایی تصمیم‌گیری ندارند، فرش‌های رنگ روشن انتخاب خوبی هستند. این فرش‌ها نه تنها ظاهر جذابی دارند، بلکه فضا را هم دلپذیرتر می‌کنند فرش دودی.

ضمانت فرش

 

همیشه در هنگام خرید فرش اتاق کودک به میزان کیفیت، راحتی و جذابیت آن دقت کنید. سعی کنید چیزی بخرید که با بزرگ شدن کودکتان از مد نیفتد. بهترین فرش، فرشی است که مطابق علایق فرزند شما باشد. اما نمی‌توانید یک فرش با تم داستان اسباب بازی‌ها را در اتاق نشیمن خود قرار دهید. می‌توانید فرش‌های بچه‌گانه با شخصیت‌های حیوانات، تصویر ابرقهرمانان و کارتونی خریداری کنید فرش مشهد.

 

 

فرش کودک

کودکان عاشق دویدن هستند و هرچه بزرگتر می‌شوند، پرانرژی‌تر می‌شوند. و اگر فرزندان شما در سنی هستند که تازه راه رفتن را یاد می‌گیرند. یک فرش ضد لغزش انتخاب ایمن تری است. بچه‌ها دائماً در حرکتند و به همین دلیل به فرشی احتیاج دارید. که محکم و بی حرکت در زیر پای ناپایدار آن‌ها قرار بگیرد. این امر به ویژه در شرایطی اهمیتش دو چندان می‌شود. که خانه شما دارای کف صیقلی یا لغزنده باشد فرش نقره ای.

 

 

جنس فرش کودک

شما باید مطمئن شوید که مواد درونی فرش در برابر لکه مقاوم هستند. زیرا فرزندان شما کنترل چندانی روی اعمال خود ندارند. و به روش‌های گوناگون فرش‌تان را کثیف می‌کنند. فرش اتاق کودک شما باید بسیار راحت و بادوام باشد. با توجه به این واقعیت که بچه‌ها بسیار پرانرژی هستند. باید فرشی مقاوم تهیه کنید. فرش‌ها دارای دو نوع الیاف مصنوعی و الیاف طبیعی هستند خرید فرش طوسی.

 

 

الیاف طبیعی الیافی هستند که به طور طبیعی وجود دارند. برای مثال پشم یکی از این نوع الیاف است. الیاف مصنوعی هم الیافی هستند که به صورت مصنوعی تولید می‌شوند. و پلی استر نمونه ای از آن است. الیاف و جنس فرش اتاق کودک فاکتور بسیار مهمی است. فرش‌های پنبه‌ای نیز بسیار مقاوم هستند. و لکه روی آن‌ها نمی‌ماند. تمیز کردن آسان و مقرون به صرفه بود این فرش‌ها آن‌ها را در مقایسه با دیگران بهتر کرده است. بهترین نکته در مورد این فرش‌ها این است که به طور طبیعی ضد حساسیت هستند. اما معمولا این فرش‌ها عمر چندانی ندارند.

 

 

شکل فرش کودک

فرش اتاق کودک باید با حال و هوای فرزندتان مطابقت داشته باشد. که یعنی طبعا ظاهرش کودکانه است. رایج‌ترین اشکال فرش مربع، مستطیل، دایره و غیره است. اما ممکن است این اشکال مورد پسند فرزند شما نباشد.  با این حال، اشکال بسیار بیشتری وجود دارد که ممکن است عجیب به نظر برسند، اما در واقع اینطور نیستند. به عنوان مثال، فرش‌ها در اشکال مختلف مانند ابر، قلب مثلثی و غیره وجود دارند که شاید بیشتر مورد پسند فرزندتان باشد. پس قبل از خرید فرش کودک، از کودکتان نظرخواهی کنید. بهترین برند فرش ماشینی.

 

 

ضخامت فرش کودک

فرش اتاق کودک باید ضخامت مناسب داشته باشد. هر چه ظرافت فرش اتاق کودک بیشتر باشد. بازی و راه رفتن کودک بروی آن آسان‌تر و خوشایندتر خواهد بود. اما باید توجه کرد که کم بودن ضخامت فرش ممکن است. باعث سبک شدن فرش شود. بنابراین دویدن یا بازی کودک روی آن به­ دلیل تا خوردن و جمع شدن فرش مشکل شود. همچنین بهتر است که برای خرید فرش اتاق کودک از فرش‌­های بدون ریشه استفاده کرد. زیرا ریشه‌های فرش مکان مناسبی برای رشد آلودگی است فرش کرم.

 

 

خرید فرش کودک

در هنگام خرید فرش کودک به نوع بافت و گره فرش هم توجه کنید. برخی از فرش‌ها دارای بافت سفت و محکم هستند. در حالی که برخی دیگر از آن‌ها شل بافته شده‌اند. حالا، اگر یک فرش با بافت شل را در اتاق بچه‌های خود قرار دهید. سر یک هفته باید آن را دور بیندازید.  فرشی را تهیه کنید که محکم و مقاوم باشد. اکثر والدین فرش ماشینی را به فرش دستبافت ترجیح می‌دهند. زیرا آن‌ها بافت محکمی دارند و فرزندان شما نمی‌تواند الیاف را پاره کنند فرش زمینه تیره.

 

 

فرش با بافت درشت نخرید این گونه فرش‌ها فقط کار نظافت شما را بی‌جهت دشوار می‌کند. فرش اتاق کودک هم نیاز به نگهداری و مراقبت مداوم دارد. بنابراین دور این فرش‌ها را خط بکشید. دلیل دیگر این است که پنجه‌های حیوان خانگی شما یا تکه‌های ریز مواد غذایی می‌تواند داخل آن گیر کند. بنابراین نه به این نوع فرش‌ها! برای بچه‌ها، فرشی را انتخاب کنید. که تمیز کردن، جابجایی و نگهداری آن آسان باشد. اگر فرش‌های خز مصنوعی را دوست دارید، از آن‌ها را در اتاق خواب خودتان استفاده کنید نه در اتاق خواب کودک‌تان. سجاده فرش، فرش آران و بیدگل.

 

فرش آموزشی

افزودن یک عنصر آموزشی به خرید فرش کودک شما می‌تواند به او کمک کند بدون تلاش یاد بگیرد. بچه‌های شما ساعت‌های زیادی را با اسباب بازی‌هایشان روی فرش بازی می‌کنند. یک فرش با نقش حروف الفبا، اعداد یا سیارات می‌تواند به آن‌ها در یادگیری آسان کمک کند. فرش‌های با طرح آموزشی به شما کمک می‌کند تا تمی سرگرم کننده و در عین حال آموزنده به اتاق خواب بچه‌های خود اضافه کنید. کارخانه فرش کاشان.

 

 

فرش مستطیل، فرش دایره

وقتی برای خرید فرش کودک اقدام می‌کنید. خواهید دید که این فرش‌ها در اشکال و اندازه‌های مختلف در بازار موجودند. فرش ماشینی طیف گسترده‌ای از فرش‌های بچه گانه در بازار وجود دارد. از شکل مستطیلی یا دایره‌ای گرفته تا دونات، خرس، ابر یا گل. داشتن فرش‌هایی با اشکال و اندازه‌های مختلف در اتاق به فرزندان شما کمک می‌کند. تا بدون نیاز به آموزش به آن‌ها در مورد اشکال و اشیا بیاموزند.

 

فرش کودک

 

صفحه اینستاگرام فرش شاهکار خاطره کاشان کلیک کنید!

 

مقالات بیشتر برای مطالعه:

4.7/5 - (6 امتیاز)

5 دیدگاه دربارهٔ «فرش اتاق کودک (فرش عروسکی)»

  1. سلام ممنون از اینکه نظر دادید. لطفا عکس فرش مورد نظر را برای شماره 09134592153 در واتس اپ بفرستید. قیمت‌ها را بهتون اعلام می‌کنند.

 1. بازتاب: فرش افشان | جدیدترین مدل‌های فرش افشان 1402

 2. لادن خاندایی

  باسلام و عرض ادب
  مطالب عالی بودن خیلی کمکم کردن برای خرید فرش کودک فقط اتاق پسرم کوچیکه میشه اندازه دلخواه برام بزنید ؟

  1. سلام
   وقت بخیر
   خوشحالیم که تونستیم کمک تون کنیم تا انتخاب بهتری داشته باشید. اندازه فرش کودک از 6 متری یا همون 2*3 متر هست تا 1*1.5 متر و 1.5*2.25 متر که اصطلاحا 4 متری می گویند. برای سفارش با شماره 09134592153 تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: لطفا کپی نکنید باتشکر