فرش زمینه روشن جدیدترین مدل‌ها

فرش زمینه روشن

فرش زمینه روشن جزو رنگ‌های رایج بوده و طرفداران بیشتری دارد. چون حس طراوت و نشاط را به ‌خانه می‌بخشد. فرش جزو آن دسته از وسایلی است. که چندین سال در کنار شما خواهد بود. فرش زمینه روشن پس باید در هنگام خرید فرش کاشان به رنگ آن توجه ویژه‌ای داشته باشید. هر میزان رنگ فرش روشن‌تر باشد، انرژی فضای خانه نیز بیشتر خواهد بود.

 

 

خرید فرش زمینه روشن

برای جلوگیری از ایجاد لکه قابل مشاهده در فرش. می توانید فرشی با سایه قهوه‌ای روشن انتخاب کنید. این رنگ کمک می کند. تا آلودگی‌های سطحی از دید بیننده پنهان بماند. فرش زمینه روشن به علت برخورداری از رنگ جذاب و چشم نواز. گزینه مناسبی برای تزئین دکوراسیون محیط داخلی به شمار می‌رود. در این زمینه باید خاطر نشان نمود که رنگ‌های روشن علاوه بر القای. حس آرامش، زیبایی و جذابیت بی بدیلی را با خود به ارمغان می‌آورند.

تلفن خرید فرش

 

فرش کلاسیک صدفی سبز

مدل فرش روشن

شایان ذکر است که برای به تصویر کشیدن شکیل و متمایز بودن. چیدمان داخلی، استفاده از فرش زمینه روشن بسیار تاثیرگذار و مؤثر است. به طور کلی، استفاده از رنگ‌های روشن مانند طوسی و کرم. به عنوان یکی از عناصر زیبایی، توازن و تقارن را در محیط به خوبی ایجاد می‌سازد. فرش زمینه روشن نیز از این قاعده مستثنا نبوده. و برای استفاده در سالن‌های پذیرایی و اتاق‌ها کاربرد دارد. فرش 700 شانه.

ناگفته نماند که به کار بردن فرش زمینه روشن، فضا. را نورانی تر و بزرگتر و روشن تر جلوه می‌دهد. در بعضی از خانه‌ها میزان نورگیری به دلیل کم بودن پنجره‌ها پایین است. و باید از راه‌های مختلف برای حل این مسئله کمک گرفت. فرش کرم رنگ دارای یک زمینه روشن است. که باعث ایجاد روشنایی در فضای خانه می‌گردد. و تا اندازه‌ای این دغدغه را رفع خواهد کرد. فرش زمینه روشن.

 

فرش زمینه فیلی

خوشبختانه این رنگ با تمامی رنگ‌های دیگر هماهنگ است. که همین موضوع کار شما را برای خرید سایر وسایل خانه راحت‌تر می‌کند. با توجه به روشن بودن زمینه فرش، طرح‌های موجود در آن مثل گل‌ها به خوبی به چشم می‌آیند. و وضوح بالایی نیز دارند. اگر خواهان فضایی با حس و حال کلاسیک و آرامش بخش هستید. از تنالیته رنگ های گرم استفاده کنید. و از ترکیب تمام رنگ هایی که انتخاب کرده اید. عکس فرش روشن در جزئیات مبل و فرش و پرده بهره ببرید.

 

 

 

فرش جهیزیه عروس

دکوراسیون به سبک رنگ روشن

در دکوراسیون داخلی رنگ‌ها تاثیرات متفاوتی بر روحیه افراد دارند. پس با توجه به نکان رنگ شناسی می‌توانید برای طراحی دکوراسیون. داخلی خانه خود بهترین و مناسب‌ترین رنگ را انتخاب کنید. رنگها در طراحی دکوراسیون داخلی نقش بسیار مهمی ایفا می‌کنند. وزیبایی فضای اطراف‌تان به طرز شگفت انگیزی به رنگ‌ها بستگی دارد. باید صادقانه بگوییم که تزیین یک اتاق به رنگ سفید و پر از نور کار بسیار سخت و دشواری است. فرش زمینه روشن.

فرش افشان زمینه سیلور

فرش زمینه روشن 1200 شانه

کمبود رنگ روی دیوار یک بوم خالی را برای استفاده از اشیا چشمگیر. جزئیات و عناصر تزئینی و به منظور ایجاد محیطی که سبک طراحی. مورد علاقه شما را کاملا به دیگران منتقل کند، فراهم می کند. اگر مبتدیان یک فضای داخلی تمام رنگ سفید و درجه یک را ترجیح می‌دهند. حتما باید یک دیوار تاکیدی را در خانه خود در نظر بگیرند. در حقیقت یکی از مزایای بسیار مهم دکوراسیون‌های روشن. قابلیت اضافه کردن تقریبا تمامی رنگ ها به صورت تاکیدی است. فرش 1200 شانه.

 

فرش زمینه روشن 1500 شانه

شما می‌توانید برای پرکردن فضا خانه خودتان. و پرهیز از یکنواختی رنگ از فرش‌های با زمینه متضاد و تیره استفاده کنید. دکوراسیون خانه با رنگ روشن سرشار از انرژی است. و بدون استثنا هر بیننده در نگاه اول عاشق آن خواهد شد. باید صادقانه بگوییم که تزئین یک اتاق به رنگ سفید و پر از نور کار بسیار سخت و دشواری است. اگر در آشپزخانه فضای کافی برای دیوار‌ها وجود ندارد. شما می‌توانید از رنگ‌های روشن و درخشان در طراحی کابینت‌های خانه استفاده کنید. فرش 1500 شانه.

فرش زمینه کرم

فرش زمینه سفید

دکوراسیون خانه با رنگ روشن سرشار از انرژی است. و بدون استثنا هر بیننده در نگاه اول عاشق آن خواهد شد. باید صادقانه بگوییم. که تزئین یک اتاق به رنگ سفید و پر از نور کار بسیار سخت و دشواری است. اگر در آشپزخانه فضای کافی برای دیوارها وجود ندارد. شما می‌توانید از رنگ‌های روشن و درخشان در طراحی کابینت‌های خانه استفاده کنید. راه آسان دیگری که می‌توانید بدون ترس و دلهره از زیبایی و نمای. رنگ سفید و درخشان در خانه نهایت استفاده را ببرید. استقبال از طبیعت در خانه شما است. فرش زمینه روشن خرید فرش 700 شانه.

فرش زمینه روشن خاکستری سفید

وجود رنگ‌های خنثی مانند خاکستری سفید و رنگ چوبی طبیعی در قسمت کفپوش. و کابینت‌های آشپزخانه و فرش به رنگ‌های خانه اجازه می‌دهد. تا با انرژی بیشتری خودنمایی کنند. شما می‌توانید با استفاده از رنگ‌ها و تکنیک‌های درست منظره‌های خارق العاده‌ای را ایجاد کنید. و هم‌چنین می‌توانید یک اتاق زشت را با هزینه اندک تغییر دهید. به همین ترتیب، یک رنگ تاکیدی قوی، اما مکمل می‌تواند. در فضای سفید و روشن خانه شما شگفتی ساز باشد. تا وقتی به خانه‌های مینیمالیستی می‌پردازیم. به یک پایان و ظاهر متعادل و پر جنب و جوش دست یابیم.

 

خرید قسطی فرش ماشینی کاشان

در سبک کلاسیک برای عمق دادن به فضا تمام رنگ‌ها در بافت‌ها و شکل‌های مختلف می‌توانند تکرار شوند. در این صورت فضای زیبایی را می‌توانید در منزل خود تجربه کنید در آخر از شما دعوت می‌کنم. اگر به دنبال خرید فرش هستید به فرش شاهکار خاطره کاشان سر بزنید. انواع فرش در طرح و اندازه و رنگ مختلف و با قیمت ارزان در این فروشگاه عرضه شده است. پیشنهاد می‌کنیم. نگاهی به فرش زمینه روشن داشته باشید.

 

 

فرش روشن سفید طوسی

فرش سفید طوسی به علت برخورداری از رنگ و طرح متفاوت برای ایجاد. دکوراسیونی منحصر به فرد و خاص همواره مورد توجه خریداران قرار دارد. فرش ماشینی سفید طوسی ضمن ترکیب شدن با سایر رنگ‌ها. و اجزا و لوازم دکوراسیون، زیبایی و جذابیت را به معنای واقعی کلمه تداعی می‌کند. فرش ماشینی سفید طوسی به عنوان نمونه‌ای. از فرش زمینه روشن. علاوه بر محیط‌های مسکونی در فضاهای اداری نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین این نوع فرش ماشینی با برخورداری از رنگ. خنثی، یونیک و مدرن بودن چیدمان را به خوبی به تصویر می‌کشد.

 

 

ضمانت فرش

فرش زمینه روشن خلوت

بدون تردید، رنگ و طرح فرش بر روی زیبایی و نمای. ظاهری دکوراسیون تاثیر مطلوب و بسزایی از خود برجای می‌گذارد. فرش زمینه روشن خلوت یکی از راهکارهای مؤثر. برای بخشیدن حال و هوای تازه به محیط مورد استفاده است. در حال حاضر و به دلیل تغییر سبک زندگی. فضا و مساحت بسیاری از خانه‌ها نسبت به گذشته بسیار کوچک‌تر شده است. از المان‌های تاثیرگذار برای بزرگ‌تر نشان دادن فضای خانه. استفاده از فرش زمینه روشن است. فرش‌های ماشینی دارای طرح خلوت به. منظور پاسخگویی نیاز خریداران در رنگ‌ها و مدل‌های متنوعی تولید می‌شوند.

 

فرش با طرح خلوت

اگر تمایل به ساده بودن فضا و سبک مینیمال دارید. بهتر است فرش و مبل خود را یک رنگ بخرید. به عنوان مثال: برای ست کردن فرش با مبل طوسی. رنگ مبل‌تان را با همان رنگ و اندکی اختلاف در تیرگی در نظر بگیرید. و با دیگر اجزای دکور مثل مجسمه یا آباژور از طریق رنگ‌های متضاد تنوع ایجاد کنید. البته باید این نکته را در نظر گرفت. که طوسی، رنگی خنثی و دارای سه طیف طوسی روشن. طوسی تیره و طوسی دودی است. رنگ‌های خنثی با بیشتر رنگ‌ها همخوانی دارند. در نتیجه سازگاری بیشتری هم دارند.

فرش زمینه خلوت

در زمان خرید فرش با رنگ روشن، طیف‌های مختلف آن را نیز بررسی کنید. تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید. برای مثال، رنگ کرم بژ یا سوخته از جمله این رنگ‌ها است. فرش‌های ماشینی رنگ روشن نیاز بیشتری به نگهداری و تمیزی دارند. اگر صاحب خانه ای شلوغ و پر رفت و آمد هستید. شاید با چالش‌های زیادی، آلودگی و لک، با فرش روشن خود مواجه شوید.

 

 

فرش رنگ روشن

رنگ کرم

یکی از انتخاب‌های مناسب برای ست کردن مبل طوسی با فرش، رنگ کرم است. رنگ کرم به دلیل حال و هوای گرمی که دارد. فضای سرد رنگ طوسی را تعدیل می‌کند. با ترکیب این دو رنگ باهم فضای داخلی خانه روشن‌تر به نظر می‌رسد. برای ست کردن فرش کرم. با مبل طوسی می‌توانید از هر دو طرح ساده و شلوغ انتخاب کنید. یکی از مزیت‌هایی که فرش کرم ساده دارد این است. که منزل‌تان را بزرگ‌تر و خلوت‌تر نشان می‌دهد. اما اگر تمایل دارید که کمی انرژی به رنگ‌بندی دکوراسیون‌تان تزریق کنید، بهتر است. فرش آران و بیدگل.

 

رنگ سفید و سرمه‌ای

رنگ سفید با تمامی رنگ‌ها ست می‌شود. شما می‌توانید مبل طوسی را با فرش ساده و طرح‌دار سفید ست کنید. تنها ایراد فرش سفید، زود کثیف شدن آن است. به طور کلی رنگ‌های روشن در فرش‌ها مانند سفید. کرم و یا لیمویی با مبل طوسی روشن بیشتر ست می‌شوند. بنابراین اگر مبل‌تان طوسی تیره است با رنگ‌های دیگری باید ست کنید. ست کردن فرش سرمه‌ای با مبل طوسی نمایی لوکس و مجلل را به وجود می‌آورد. برای جذاب‌تر شدن این ترکیب بهتر است یکی از دیوار‌ها. به رنگ طوسی و یا ترکیبی از طوسی و سرمه‌ای شود. خرید فرش وینتیج.

 

 

ست کردن فرش زمینه روشن با مبل تیره

ترکیب رنگ‌های متضاد همیشه جذاب و خیره کننده است. تنها کافیست بدانیم کدام رنگ‌ها در کنار هم جذابیت بیشتری ایجاد می‌کنند. در مبحث رنگ شناسی، هر رنگ دارای مفهوم خاصی است. به عنوان مثال: رنگ کرم در دکوراسیون برای بیان انرژی. نشاط و شادی استفاده می‌شود. و یا رنگ‌های دیگر مانند قهوه‌ای، طوسی، سفید، سیاه به عنوان رنگ‌های خنثی شناخته و معمولا با بیشتر رنگ‌ها ست می‌شوند. خرید اینترنتی فرش.

 

سبک و نوع مبلمان را با فرش هماهنگ کنیم

یکی دیگر از مواردی که در هنگام خرید فرش و ست کردن آن با مبل باید مد نظر قرار دهید. هماهنگ بودن سبک و مدل مبل با فرش است. برای انواع مدل‌های مبل مانند سلطنتی و رسمی و یا کاناپه‌های. دورهمی فرش‌های متفاوتی را باید انتخاب می‌کنیم. معمولا در سبک‌های رسمی‌تر مانند مبل‌های سلطنتی. استیل یا کلاسیک از فرش‌هایی با طرح‌های کاملا ایرانی و سنتی‌ استفاده می‌شود. اما برای راحتی، کاناپه و مبل‌های ال مانند. فرش‌هایی با طرح‌های مدرن و مینیمال جذاب‌تر است. فرش مد سال.

 

 

فرش ماشینی رنگ روشن

اگر فرشی با طرح‌های شلوغ دارید، بهتر است. مبلمان ساده و تک رنگ متناسب با رنگ زمینه فرش‌تان انتخاب کنید. تا فرش و مبلمان‌تان در کنار هم زیبا‌تر به نظر بیایند. در صورت استفاده از دو رنگ، پارچه رو مبلی خود را ساده. و کم طرح انتخاب کنید. رعایت کردن این تضاد‌ها تاثیری دوچندان در زیبایی دکوراسیون‌تان ایجاد خواهد کرد. فرش‌های با طرح‌های شلوغ خانه رو کوچک‌تر نشان می‌دهد. و بهتر است در خانه‌های بزرگتر از فرش زمینه شلوغ استفاده کنیم. اخذ نمایندگی فرش کاشان.

قالی روشن

برای ست کردن فرش با مبل به نوع بافت و طرح پارچه مبل‌تان توجه کنید. به عنوان مثال: اگر مبلی ساده دارید از فرش یا موکت ساده استفاده کنید. و یا اگر طرفدار طرح‌های نیمه شلوغ در دکوراسیون هستید، با مبلمان ساده، فرش شلوغ و پرنقش انتخاب کنید. در دکوراسیون مدرن امکان انتخاب فرش و مبلمان با ترکیب‌های رنگی متفاوت یا یک شکل وجود دارد. بنابراین محدودیتی برای دلنشین کردن خانه ندارید. برای ست کردن فرش با مبل به نوع بافت و طرح پارچه مبل‌تان توجه کنید. فرش مشهد.

 

معایب و مزایای فرش زمینه کرم

فرش زمینه کرم روشن‌ترین رنگ زمینه را در بین رنگ‌های زمینه فرش کاشان داراست. این رنگ روشن، فضای خانه شما را روشن‌تر می‌کند. اگر به نور خانه اهمیت زیادی می‌دهید و خانه شما چندان نور گیر نیست. راه حل پیشنهادی، خرید فرش زمینه کرم است. یکی از ویژگی‌های ذاتی فرش زمینه کرم در مقایسه با فرش‌های. با رنگ زمینه تیره، این است که فضای خانه را دلبازتر و بزرگ‌تر نشان می‌دهد. و به همین دلیل برای خانه‌های کوچک گزینه خوبی است. فرش دودی.

 

 

فرش خلوت خوبه یا شلوغ

حتما تا به حال در هنگام پوشیدن لباس به این نکته رسیده‌اید. که لباس با رنگ سفید، شیری یا رنگ کرم به هر لباسی می‌آید. همین ویژگی در مورد فرش زمینه کرم هم صدق می‌کند. من فرش کرم انتخابی خودم را که رنگ آبی کم. و بیش در گل‌های آن بکار رفته بود. با مبل‌های آبی رنگ خود ست کردم و نتیجه هم عالی شد. البته این که چه رنگی از زمینه فرش با چه رنگی از اثاثیه خوب به نظر می‌رسد. بستگی به سلیقه شما دارد. قیمت فرش 12 متری.

4.6/5 - (8 امتیاز)

8 دیدگاه دربارهٔ «فرش زمینه روشن جدیدترین مدل‌ها»

 1. بازتاب: خرید فرش 700شانه | فرش 700 | مستقیم از کارخانه بخرید!+ارسال رایگان

 2. بازتاب: خرید فرش سرمه‌ای | خرید فرش زمینه سرمه‌ای

 3. بازتاب: فرش کودک | فرش اتاق کودک | خرید فرش اتاق کودک + عکس

  1. سلام وقت بخیر
   از طریق سایت می‌تونید ثبت سفارش کنید. همچنین می‌تونید به صورت تلفنی با شماره 09134592153 تماس بگیرید.

 4. بازتاب: خرید فرش کرم | فرش زمینه کرم

 5. بازتاب: فرش نقره ای با چه مبلی ست میشه + فیلم عکس

 6. بازتاب: قیمت فرش 12 متری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: لطفا کپی نکنید باتشکر